Marki Jest 83 marek

 • Janod

  Janod - lider w branży zabawkarskiej, ceniony nie tylko we Francji ale również na całym świecie. Marka stworzona przez Luisa Janod’a nieprzerwanie i prężnie funkcjonuje na rynku od 1970 roku. Jej flagowym produktem są zabawki drewniane, ekologiczne jak i magnetyczne. Pozwalają one dzieciom nie tylko wspaniale spędzać czas, podczas beztroskiej zabawy, ale także rozwijać zdolności manualne, koordynację ruchową, zręczność, kojarzenie kolorów i kształtów czy chodzenie. Wpływają również pozytywnie na prawidłowy rozwój dziecięcej inteligencji emocjonalnej. Zabawki Janod cechuje wysoka staranność wykonania oraz materiały najwyższej jakości.

 • Kalamati

  Kalamati - polska marka starannie wykonanych kocyków, rożków, śpiworków i poduszek dla najmłodszych maluszków i tych nieco starszych. Firma rodzinna, założona przez młodą mamę, która postanowiła stworzyć dla swoich dzieci barwne i przyjemne w dotyku akcesoria do spania. Z miłości do rzeczy pięknie wykonanych oraz dla swoich małych testerów - Kaliny i Mateusza, właścicielka Pani Wioletta Jawor, uszyła barwne kocyki, które wszędzie można ze sobą zabrać. Asortyment marki Kalamati jest bardzo szeroki. W kolekcji znajdują się między innymi poduszeczki dla niemowlaków, poduszki podróżne dla dzieci w wieku od narodzin do siedmiu lat, szeroka gama kocyków i rożków dopasowanych grubością do pory roku, urocze śpiworki dla najmłodszych oraz cieplutkie mufki chroniące ręce rodziców podczas długich zimowych spacerów. Większość produktów z kolekcji wykonana jest z połączenia delikatnej i kolorowej bawełny z przyjemnym w dotyku polarem minky.

  0 produkty/ów

 • Kaloo

  0 produkty/ów

 • Kid-O

  Kid O - amerykańska marka zajmująca się produkcją i dystrybucją zabawek wysokiej jakości, które sprzyjają kreatywności i doskonaleniu zdolności poznawczych. Producenci wierzą, że dzieci mają największą radość z zabawy, kiedy odkrywają nowe rzeczy, bo przecież dla najmłodszych zabawa jest nauką. Dlatego wszystkie produkty marki Kid O są starannie zaprojektowane z dużą ilością możliwości do zbadania i odkrycia czegoś nowego w otaczającym świecie. Zabawki są tak zaprojektowane, aby zachęcić i zaangażować dzieci w zabawę rozwijając ich wyobraźnię. Są kolorowe, mają różny kształt i rozmiar, dają możliwość twórczej i nieograniczonej zabawy. Właściciele stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo swoich produktów, dlatego są one testowane przez niezależne laboratoria.

  0 produkty/ów

 • Krooom

  Produkty marki Krooom od 2006 roku projektowane i wytwarzane są z laminowanej płytki drukowanej. Koncepcja z jaką zostały stworzone, to zachowanie równowagi pomiędzy zrównoważonym rozwojem i wyjątkowym wzornictwem oraz dopasowanie ich do potrzeb dzieci w różnym wieku. Markę charakteryzuje innowacyjny wygląd zabawek oraz rygorystyczne procesy tworzenia produktów tekturowych, ale bardzo wytrzymałych, a zarazem lekkich. Wszystkie zabawki pokryte są wodoodporną powłoką, nie wymagają narzędzi do montażu, w pełni nadają się do recyklingu i same w 60% pochodzą z papieru otrzymanego na drodze segregacji.

 • La Millou

  Polska marka La Millou zdążyła zdobyć uznanie nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również za granicą. Firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla dzieci takich jak kocyki, poduszki, pościele i wiele innych. To, co ją wyróżnia to na pewno oryginalne wzory i podążanie własną drogą, jeśli chodzi o projektowanie nowych produktów.

 • Label Label

  0 produkty/ów

 • Laessig

  Nazwa marki Laessig pochodzi od niemieckiego słowa „ lässig”, które w tłumaczeniu oznacza: „na co dzień” i jest ono myślą przewodnią firmy. Jej filozofia opiera się na tworzeniu produktów funkcjonalnych i pięknych w sposób zrównoważony, za pomocą nietoksycznych i przyjaznych środowisku metod i komponentów. Rzeczy tworzone na potrzeby marki są stylowe, łatwe w pielęgnacji, trwałe i wygodne. Firma dba o środowisko, stara się do swojej produkcji pozyskiwać materiały na drodze recyklingu. Laessig z dumą łączy innowacyjność, modę i bezpieczeństwo, tworzy produkty bez PCV, ftalanów, kadmu, niklu i szkodliwych barwników. Nazwa marki to również jej motto, odnosi się do życia codziennego pracowników, stylu prowadzenia firmy, a przede wszystkim do funkcjonalności sprzedawanych przez nią produktów.

 • Lelin

  0 produkty/ów