Marki Jest 83 marek

na stronę
 • Crayon Rocks

  Kredki Crayon Rocks zostały opracowane przez nauczycielkę Barbare Lee, która pracowała na poziomie elementarnym z dziećmi mającymi 23 lata. Nietypowe kredki wymyśliła zainspirowana spotkaniami z terapeutką zajęciową Jan Olsen i jej programem „Pismo bez łez”. To od niej dowiedziała się jak ważne w motoryce małej jest rozwijanie silnej przyczepności stawów dłoni, niezbędne do nauki prawidłowych umiejętności pisania. Widząc, że proste narzędzie do ćwiczenia tych zdolności manualnych u dzieci nie jest dostępne, postanowiła opracować jeden z wymyślonych przez siebie sposobów.

  0 produkty/ów

 • Crea lign

  Crea Lign to francuska marka tworząca oryginalne stempelki dla dzieci. W branży zabawkarskiej firma pojawiła się w 21 lat temu, w 1994 roku. Swoją siedzibę ma w mieście Luzinay, w południowo - wschodniej Francji. Przez te wszystkie lata Crea Lign wyspecjalizowało się w tworzeniu pięknych, kolorowych stempli dla maluszków. W swojej ofercie firma posiada pieczątki ekologiczne - drewniane, piankowe oraz zestawy twórcze do przygotowania własnych tematycznych kartek lub obrazków. Duży wybór produktów pozwala na urozmaicenie dziecięcej zabawy. Stempelki rozwijają wyobraźnie, pomagają w nauce poznawania pierwszych literek i kształtów. 

  0 produkty/ów

 • DJECO

  Djeco to firma francuska, od samego początku mająca swoją siedzibę w Paryżu. Znana jest z produkcji pomysłowych i rozwijających dziecięcą wyobraźnię zabawek ekologicznych. Z ponad 1000 produktów większość przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1 - 8 lat. Nazwa firmy odnosi się do egzotycznej jaszczurki gecko, której w krajach Azji Południowo - Wschodniej pozwala się mieszkać w domach, gdyż uważa się, że przynosi ona szczęście. Wszystkie zabawki  firmy Djeco przechodzą rygorystyczne kontrole i zostały poddane serii testów i procedur w celu zapewnienia zgodności ze światowymi normami i spełnienia, jak najwyższych oczekiwań klientów. Bezpieczeństwo zabawek jest cechą kluczową firmy.

 • Doidy Cup

  Doidy Cup to produkt szkockiej firmy Bickiepegs, która popularność zdobyła linią kolorowych i intrygujących kubeczków. Powstały one z myślą o dzieciach zaczynających naukę samodzielnego picia. Zostały zaprojektowane w Wielkiej Brytanii i tam też są produkowane od samego początku. Ich nietypowy ścięty kształt ma pomagać w opanowywaniu trudnej dla wielu maluszków sztuki picia z kubka. Unikalny skos pozwala dzieciom łatwiej pić ponieważ mogą widzieć to co znajduje się w naczyniu bez zaglądania do niego, uczą się również unosić kubeczek w prawidłowy sposób oraz samodzielnie mogą kontrolować ilość napoju, którą chcą wypić.

  0 produkty/ów

 • Ebulobo

  Ebulobo to francuska marka stworzona przez dwóch projektantów zabawek, którzy w branży zabawkarskiej znani są od 1994 roku. Anne Lelong i Ferdinand Lecomte z miłości do pięknych zabawek w 2007 roku, w Paryżu stworzyli wspólnie markę - Ebulobo. Wszystkie firmowe zabawki dostosowane są do wieku dziecka i pozwalają mu rozwijać odpowiednie zmysły. Przytulanki dla najmłodszych są delikatne i mięciutkie w dotyku, zawierają elementy dźwiękowe, a dzięki atrakcyjnym kolorom przyciągają wzrok. Firma oferuje również zabawki edukacyjne. Wszystkie one podzielone są na cztery kolekcje tematyczne: o szalonym, śmiesznym wilku, o drewnianym misiu, o szczęśliwej farmie i magicznym cyrku.

  0 produkty/ów

 • ezpz

  EzPz to marka stworzona w Stanach zjednoczonych przez Lindsay Lauren. Są to silikonowe maty stworzone by zmniejszyć bałagan, który powstaje, gdy dziecko uczy się jeść samodzielnie. „Easy Peasy” oznacza po polsku: "bułka z masłem" i jest to kwintesencja produktów tej marki. Zaprojektowane przez mamę trójki dzieci akcesoria do jedzenia dla maluchów, są bardzo funkcjonalne i ograniczają skutecznie chaos, jaki powstaje, gdy maluch zaczyna naukę samodzielnego jedzenia. 

  0 produkty/ów

 • Fischer Tip

  Fischer Technik GmbH to marka, która stworzyła bardzo prosty sposób na zabawę. Firma powstała w 1998 roku i od tamtej pory z doskonałym rezultatem tworzy swoje pomysłowe produkty. Kreatywne zabawki otrzymywane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących bezpieczeństwo dla najmłodszych. Skrobia ziemniaczana niezbędna do tworzenia produktów otrzymywana jest z gospodarstw domowych i jest w 100% biodegradowalna. Fischer Technik GmbH stara się aby produkty przez nich wytwarzane nie naruszały środowiska obecnie i w przyszłych pokoleniach.

 • Goki

  Marka Goki jest częścią niemieckiej firmy Gollnest & Kiesel, będącej jednym z najważniejszych producentów zabawek drewnianych w Europie i największym w północnych Niemczech. Gollnest & Kiesel na rynku niemieckim istnieje już od 30 lat, a w swojej ofercie posiada ponad 2000 różnych produktów. Firma tworzy zabawki ekologiczne, drewniane z kilku rodzajów drewna, miedzy innymi z: klonu, buku, orzecha, lipy, sosny, brzozy. Farby i lakiery użyte do barwienia zabawek pochodzą od małych, ale bardzo wyspecjalizowanych dostawców. Poszczególne materiały są staranie dobrane, tak aby nie były toksyczne i nie szkodziły dzieciom oraz spełniały najwyższe europejskie standardy.