Marki Jest 83 marek

na stronę
 • Aladine

  Francuska marka Aladine pojawiła się na rynku polskim kilka lat temu, we Francji znana jest już od 21 lat. Specjalizuje się w produkcji stempelków, kolorowanek i artykułów do scrapbookingu, czyli ozdabiania, np. stron albumów fotograficznych. Swoje przedmioty tworzy z myślą o rozwoju dziecięcej kreatywności, aby podzielić się z dziećmi przyjemnością prostych, tradycyjnych gier i zabaw. Przy tworzeniu swoich artykułów firma dba o zasady ochrony środowiska i innowacyjność, spełnia standardy europejskich i światowych norm bezpieczeństwa. Zabawa produktami marki Aladine gwarantuje dzieciom twórczą, bezpieczną i kreatywną naukę.

 • Alex

  Firma Alex istniejąca na rynku od 29 lat, jest w tej chwili częścią amerykańskiej marki Alex Brand Family. Produkuje barwne zabawki wysokiej jakości, które w Polsce podbiły serca wielu rodziców i ich pociech. Zabawki Alex przeznaczone są zarówno dla niemowlaków, przedszkolaków, jak i nastolatków. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi inspirują i rozwijają wyobraźnię dzieci w różnym wieku. Są to bardzo kreatywne zabawki umilające czas kąpieli, zestawy twórcze do przygotowywania własnej biżuterii, ozdabiania twarzy, paznokci, kredki, mazaki, farby, puzzle, gry. Produkty Alex otrzymały ponad 300 prestiżowych nagród na całym świecie, zarówno od ekspertów z branży zabawkarskiej, jak i wpływowych magazynów konsumenckich. Sprzedawane są w ponad 80 krajach.

 • Apli kids

  Zabawki marki Apli od niedawna goszczą na polskim rynku. Produkty sygnowane logo tej hiszpańskiej marki stworzone zostały po to by dać dzieciom inspirujące pomysły na zabawę. Interaktywne produkty dynamicznie rozwijającej się firmy są idealne dla rodziców i nauczycieli chcących zapoznać maluchy z otaczającym je światem. Apli Paper S.A. ze swoim 70 - letnim stażem jest liderem na hiszpańskim rynku produkującym artykuły papiernicze i etykietki. Wysoka jakość tworzonych przez Apli produktów, innowacyjność technik tworzenia oraz ciągłe doskonalenie są podstawowymi cechami codziennej działalności firmy. Bogata oferta naklejek pozwala dzieciom tworzyć własne, wymyślone postacie, dowolnie je ubierać i przebierać albo poznawać kształty i znaki drogowe. 

 • Apple Park

  Firma Apple Park powstała w 2009 rok w San Francisco w wyniku połączenia sił doświadczonych producentów zabawek, którzy pragnęli stworzyć linię produktów ekologicznych, bezpiecznych dla najmłodszych dzieci. Jednocześnie celem były produkty luksusowe, będących w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, które posłużą dzieciom w różnym wieku. Przy tworzeniu kolekcji producenci inspirowali się klasycznymi zabawkami dziecięcymi, jednak do ich stworzenia użyli najlepszych ekologicznych materiałów dostępnych na rynku.

 • AVENIR

  0 produkty/ów

 • Babiators

  Marka Babiators została stworzona przez czwórkę niezwykłych ludzi, którzy zawsze marzyli o otworzeniu swojego własnego biznesu. Pomysł na okulary przeciwsłoneczne dla dzieci zrodził się w głowie Moly Fienning, której mąż współzałożyciel Babiators służył jako pilot w korpusie Marines w armii Stanów Zjednoczonych. Moly obserwując dzieci mrużące oczy w ostrym słońcu, podczas gdy ich Ojcowie piloci i ich żony chodzili chronieni przez okulary przeciwsłoneczne Awiator, wraz z dwójką przyjaciół ze studiów spełnili swoje marzenie o założeniu własnej firmy.

  0 produkty/ów

 • Boon

  Amerykańska firma Boon zajmuje się produkcją naczyń i akcesoriów kuchennych, zabawek kąpielowych oraz krzesełek do karmienia. Pomysł stworzenia marki powstał z inicjatywy projektantki Rebekki Finell, która miała problem z utrzymanie porządku wśród zabawek kąpielowych swojego dziecka. Podczas jednej z kąpieli wpadła na pomysł stworzenia dużego pojemnika - żaby, w której zmieszczą się wszystkie kąpielowe akcesoria i gdzie będą mogły one wyschnąć po zakończonej zabawie. Miała mnóstwo innowacyjnych pomysłów, jak ułatwić życie rodzicom posiadającym małe dzieci. Do swojego projektu namówiła Ryana Fernandeza, który pomógł stworzyć jej udany biznes. Firma istnieje na światowym rynku od 2004 roku, jest bardzo dobrze znana na rynku amerykańskim, oferuje szeroką gamę oryginalnych produktów, które pomagają rodzicom na całym świecie. Jest również zdobywcą licznych nagród przyznanych przez przemysł zabawkarski oraz zadowolonych rodziców.

 • Buiten Speel

  0 produkty/ów