Snack box Rycerz Zobacz większe

Snack box Rycerz - Tyrrell Katz


Producent Tyrrell Katz London

TK90SK

Zestaw trzech kolorowych pudełek z motywem rycerzy, idealnych na drugie śniadanie lub przekąski. Każda troskliwa mama wie, że mały rycerz nie wytrzyma biegania w zbroi cały dzień bez pysznej przekąski. Dzięki marce Tyrrell Katz London zapakowanie przysmaku jest dziecinnie proste. Kolorowe pudełka na jedzonko z wymalowanymi rycerskimi przygodami dodają +10 do apetytu! Śniadaniowy przebój!

Więcej szczegółów

Materiał Plastik
Wiek 6 miesięcy +

Każdy szanujący się lord rycerz ma swojego giermka, który zajmuje się jego koniem, zbroją i całym zapleczem. Maluszki nie mają giermka, ale na całe szczęście pomaga im troskliwa mama.
Snackboxy z motywami rycerskimi, czyli wygodne pudełka na kanapki lub inne pyszne przekąski, są najlepszymi pomocnikami mamy, w walce a małym głodem dziecka. W zestawie marki TyrrellKatz London są aż 3 pojemniki, dlatego można zapakować do nich porcje jedzonka, które nie tylko zwalczą mały głód, ale poradzą sobie i z wilczym apetytem i smoczym obżarstwem. Na wieczkach pudełek widnieją pięknie wymalowane scenki znane z bajek i opowieści o rycerzach. Nic tak nie poprawia nastroju, jak zjedzenie pysznej kanapki z serkiem i ogórkiem, spoglądając na scenę rodem z baśni, widząc walczącego dzielnie rycerza z groźnym ziejącym ogniem Smoczyskiem. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa bezpiecznego dla dziecka lunchboxynie służą tylko do przechowywania żywności, poza ilustracjami na pokrywkach znajdują się opisy i hasła w języku angielskim, dzięki temu maluch nie dość, że zaspokaja głód,to jeszcze uczy się nowych wyrazów i pojęć w obcym języku. Sami przyznajcie, czyż nie jest to cudowne?! Takie pojemniki na przekąski po prostu trzeba mieć!

Wymiary duże: 140x95x55mm; średnie: 128x82x45mm; małe: 116x68x35mm;

Inne podobne do Snack box Rycerz - Tyrrell Katz