Straż pożarna - Plan Toys +12m Zobacz większe

Straż pożarna - Plan Toys +12m


Producent Plan Toys

PLTO-5687

Pali się! Pali się! Syrena już włączona, a piękny czerwony wóz strażacki mknie na ratunek! Bardzo ładnie wykonana zabawka dla maluchów marki Plan Toys to przykład ekologicznego i estetycznego pojazdu, który zaprasza do wspólnej zabawy. Duży samochód jest łatwy do uchwycenia przez malutkie niewprawne jeszcze rączki, dodatkowo wystarczy niewiele siły by auto z łatwością mknęło po podłodze.

Więcej szczegółów

Wymiary 6,5 x 12,5 x 10,5 cm
Materiał Drewno kauczukowe
Wiek 12 miesięcy +

Posiadanie wozu strażackiego to jedno z częstszych marzeń małych chłopców, którzy w przyszłości marzą aby zostać strażakiem. Zabawka marki Plan Toys w pełni nadaje się na pierwszy pojazd dla malucha. Duża, lekka konstrukcja powoduje, że pojazd łatwo jest złapać w rączkę, a zarazem nie jest ciężka i dziecko nie zrobi sobie nią krzywdy. Wóz strażacki łatwo jest wprawić w ruch, a jadący w nim na ratunek i obracający się strażak wywoła w dziecku wiele radości. Pomysłowa i ekologiczna zabawka dla maluchów sprawdzi się jako pierwszy samochód. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału Plan Wood - odzyskanego w procesie obróbki drewna kauczukowego, drobin i wiór. Drewno to prasowane jest pod wysokim ciśnieniem dzięki czemu odznacza się bardzo dużą trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.

Zabawka należy do linii Plan Activity, której zadaniem jest ćwiczenie sprawności ruchowej, koordynacji i rozwijanie kreatywności u najmłodszych. W serii ukazał się jeszcze: samochód policyjny i helikopter ratowniczy.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Inne podobne do Straż pożarna - Plan Toys +12m