Nowoczesny pociąg Plan Toys +3 lata Zobacz większe

Nowoczesny pociąg Plan Toys +3 lata


Producent Plan Toys

PLTO-6221

Nowoczesny pociąg teraz może jeździć po torach Waszej kolejki!

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 3 lata +

Zabawka należy do linii PlanCity umożliwiającej budowanie realistycznych, współczesnych i pełni funkcjonalnych miast wraz z rozwiniętą siecią drogową i kolejową. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, rozwija jego umiejętności społeczne i uczy kreatywnego rozwiązywania problemów. Pociag jest kompatybilny z innymi zestawami firmy Plan Toys.

Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku. Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 lat.

Inne podobne do Nowoczesny pociąg Plan Toys +3 lata