Galaktyczna Policja - Puzzle 3D Krooom +3 lata


Producent Krooom

K-306

Oczekujemy na dostawę

Policja międzygalaktyczna czuwa nad bezpieczeństwem każdego obywatela Kosmosu. Patroluje Księżyc i chroni każdą gwiazdkę. Dzięki nim nie ma możliwości aby zapanował niekontrolowany chaos. Wskocz w pojazd kosmiczny i odwiedź Drogę Mleczną! A może uda Ci się złapać którąś ze spadających gwiazd? Powodzenia! Marka Krooom została wyróżniona w plebistycie na Najlepszą Zabawkę 2013 roku.

Więcej szczegółów

74,00 zł

59,20 zł

-20%

Wymiary wysokość 9 cm
Materiał Tektura
Wiek 3 lata +

Marka Krooom to kolejna pozycja francuskich zabawek dla dzieci na polskim rynku. Tym razem są to zabawki wykonane z niezwykle wytrzymałej tektury, podwójnie składanej a w dodatku odpornej na wodę. 

Tekturowe zabawki Krooom wyróżniają się wspaniałą kolorystyką oraz niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Ekologiczne zabawki dostarczają nie tylko dużo frajdy ale również wpomagają prawidłowy rozwój dziecka. Ćwiczą precyzję, spostrzegawczość oraz logiczne myślenie. Seria zabawek, daje możliwość zabawy w grupie jak i idywidualnej, dzięki której dziecko ma możliwość pracy na zachowaniami prospołecznymi.

Są niewątpliwie unikatowe i stanowią wspaniałą alternatywę dla plastikowych zabawek.

Zbierz je wszystkie i baw się wspaniałymi zabawkami, które są bardzo bazpieczne nie tylko dla Ciebie ale i dla środowiska! Wszystkie produkty są opatentowane i wykonane w 100% z surowców wtórnych.

Świetny pomysł na prezent!

Markę Krooom docenili eksperci podczas corocznego plebiscytu na Najlepszą Zabawkę  2013 roku, przyznając jej wyróżnienie.

Zabawka rekomendowana jako produkt dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Inne podobne do Galaktyczna Policja - Puzzle 3D Krooom +3 lata