Wóz strażacki - model do składania Krooom +4 lata


Producent Krooom

K-454

Oczekujemy na dostawę

Pan Tygrys to bardzo odważny kot. Jest gotowy ugasić każdy pożar! Nie straszne mu gorące płomienie! Z gracją gasi nawet nawiększy ogień.Pomaga mu w tym jego wspaniały, ekologiczny, czerwony wóz strażacki, który szybko dowozi go do pożaru. Fantastyczna, ekologiczna seria bajecznie kolorowych zabawek dla dzieci od francuskiej firmy Krooom. Wyróżniona w plebistycie na Najlepszą Zabawkę 2013 roku! 

Więcej szczegółów

28,00 zł

22,40 zł

-20%

Wymiary 15 x 6 x 9 cm
Materiał Tektura
Wiek 4 lata +

Marka Krooom to kolejna pozycja francuskich zabawek dla dzieci na polskim rynku. Tym razem są to zabawki wykonane z niezwykle wytrzymałej tektury, podwójnie składanej a w dodatku odpornej na wodę. 

Tekturowe zabawki Krooom wyróżniają się wspaniałą kolorystyką oraz niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Ekologiczne zabawki dostarczają nie tylko dużo frajdy ale również wpomagają prawidłowy rozwój dziecka. Ćwiczą precyzję, spostrzegawczość oraz logiczne myślenie. Seria zabawek, daje możliwość zabawy w grupie jak i idywidualnej, dzięki której dziecko ma możliwość pracy na zachowaniami prospołecznymi.

Są niewątpliwie unikatowe i stanowią wspaniałą alternatywę dla plastikowych zabawek.

Zbierz je wszystkie i baw się wspaniałymi zabawkami, które są bardzo bazpieczne nie tylko dla Ciebie ale i dla środowiska! Wszystkie produkty są opatentowane i wykonane w 100% z surowców wtórnych.

Każdy samochód zapakowany został w piękne, wielobarwne pudełko, tak aby tworzyć spójną całość. Świetny pomysł na prezent!

Markę Krooom docenili eksperci podczas corocznego plebiscytu na Najlepszą Zabawkę  2013 roku, przyznając jej wyróżnienie.

Zabawka rekomendowana jako produkt dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Inne podobne do Wóz strażacki - model do składania Krooom +4 lata