ANGEL'S WINGS - WILD BLOSSOM - POWDER PINK VELVET COLLECTION Zobacz większe

ANGEL'S WINGS - WILD BLOSSOM - POWDER PINK VELVET COLLECTION


Producent La Millou

VC-AW-WBM-PP

Oczekujemy na dostawę

Anielskie skrzydełka z najnowejszej kolekcji Spring/Summer 2018 od doskonale znanej marki La Millou. ANGEL'S WINGS po podusia, kształtem przypominjąca skrzydełka. Dzięki nim maluszek odczuwa extra komfort podczas każdego spaceru. Podusia zaprojektowana została we współpracy ze znanym specjalistą w dziedzinie fizjoterapii, właśnie po to aby  zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas każdej podróży

Więcej szczegółów

65,00 zł

Wymiary 22 cm x 37 cm
Materiał Bawełna
Wiek 0-3

Najnowasza kolekacja od LaMillou to zaproszenie do czarodziejskiego ogrodu pełnego przepięknych kwiatów i egzotycznych roślin. Pastelowe kolory i niezwykła miękkość velvetu to połączenie idealne i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Podusia nadaje się doskonale na prezent, ponieważ tak jak każdy produkt marki La Millou jest zapakowana w stylowy płócienny worek z logo marki, w takim opakowaniu wygląda naprawdę świetnie, wystarczy przewiązać wstążeczkę i gotowe !

Poduszka po bokach jest wypełniona sprężystym, silikonowym i antyalergicznym wypełnieniem tak jak inne nasze produkty można ją prać w pralce. Angel's Wings są dostępne w większości wzorów naszych kocyków i innych produktów. Nasza poduszka uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr opinii: OP- 4936 ważna do 30.03.2020r.  Produkt należy stosować pod opieką rodzica. 

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Inne podobne do ANGEL'S WINGS - WILD BLOSSOM - POWDER PINK VELVET COLLECTION