Najlepszy przyjaciel Kot +3 miesiące Zobacz większe

Najlepszy przyjaciel Kot - Oops +3 miesiące


Producent Oops - do it again!

11005.00

Wyjątkowo miękka, przyjemna w dotyku grzechotka to wspaniały prezent dla malucha już od 3 miesiąca życia. Dzięki swoim intenstywnym kolorom zachęca  dziecko do zabawy i odkrywania świata.

Zabawka została wykonana z dbałością o wszystkie szczegóły przy zachowaniu szczególnej ostrożności, tak aby małe elmenty nie mogły wydostać się na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Wiek 3 miesiące +

Laureat Zabawki Roku 2014 firma Oops przygotowała również propozycje zabawek dla najmłodszych.

Najlepszy Przyjaciel Kot to wielofunkcyjna zabawka dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Wyjątkowo miękka przyjemna w dotyku grzechotka, która dzięki swoim intensywnym kolorom zachęca maluszka do zabawy. Brzęczące elementy zamknięte szczelnie w przezroczystej kuli zostały umieszczone na brzuszku przytulanki. W jednej z łapek kotek trzyma dwa plastikowe kółeczka, w drugiej materiałowe, pluszowe rybki połączone ze sobą delikatną ruchomą tasiemką. Dodatkową atrakcją zabawki jest ruchomy, wibrujący ogonek. Znużony zabawą maluch, może również spokojne zasnąć wtulony w swojego kotka.

Świetna przytulanka rozwijająca koordynację ruchową. Dzięki zastosowaniu różnych faktur zapewnia dziecku poznającemu świat ciekawą zabawę. Zabawka została wykonana z dbałością o wszelkie szczegóły, tak aby małe elementy grzechotki nie wydostały się na zewnątrz.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

Opis autorski. Prosimy o niekopiowanie bez zgody sklepu Enfant.

Inne podobne do Najlepszy przyjaciel Kot - Oops +3 miesiące