Mój przyjaciel Nap Paw Zobacz większe

Mój przyjaciel Nap Paw - Oops +0 miesięcy


Producent Oops - do it again!

10005.12

Doskonale znany Paw Nap w zupełnie nowej odsłonie. Kolorowa przytulanka od marki Oops, która może towarzyszyć Twojemu dziecku w trakcie  krótkiej drzemki za dnia lub podczas nocnego snu. Niezwykle przyjemna w dotyku i bajecznie kolorowa. W serii ukazały się: pies Happy, żółw Cookie, ślimak Mushee, sowa Pan Wu, jeż Pic i paw Lady.

Zabawka przeznaczona dla dziecka od pierwszych chwil życia.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Materiał Bawełna
Wiek 0 miesięcy +

Zapraszamy do czarodziejskiej krainy wspaniałych zwierzątek, które towarzyszyć będą dziecku na każdym etapie jego rozwoju.

Mój przyjaciel Nap to wspaniały pomysł na pierwszą przytulankę dla Maluszka. Paw od marki Oops został wykonany z materiału najwyższej jakości, niezwykle przyjemnego w dotyku i bajecznie kolorowego, który na pewno zachęci nasze dziecko do wspólnej zabawy.Przytulanka sprawdzi się idealnie jako niezastąpiona pomoc przy utulaniu naszego Maleństwa do snu. 

Aby zabawka jak najdłużej mogła służyć naszemu dziecku, najlepiej prać ją w temperaturze nie  wyższej niż 30 C albo w pralce albo ręcznie. 

Marka Oops to szwajcarskie okrycie w branży zabawkarskiej. W Polsce zasłynęła jako producent wspaniałych, ogólnorozwojowych zabawek drewnianych. 

Przytulanka Mój przyjaciel to wspaniały pomysł na pierwszy prezent dla nowonarodzonego Maleństwa. Jest również idealnym podarunkiem na przyjęcie bociankowe czyli baby shower.

Inne podobne do Mój przyjaciel Nap Paw - Oops +0 miesięcy