Oops Mój przyjaciel Nap Sowa  +0 miesiące Zobacz większe

Oops Mój przyjaciel Nap Sowa +0 miesiące


Producent Oops - do it again!

10005.12

Doskonale znana Sowa Nap w zupełnie nowej odsłonie. Kolorowa przytulanka od marki Oops, która może towarzyszyć Twojemu dziecku w trakcie  krótkiej drzemki za dnia lub podczas nocnego snu. Niezwykle przyjemna w dotyku i bajecznie kolorowa. W serii ukazały się: pies Happy, żółw Cookie, ślimak Mushee, sowa Pan Wu, jeż Pic i paw Lady.

Zabawka przeznaczona dla dziecka od pierwszych chwil życia.

Więcej szczegółów

Materiał Inne
Wiek 0 miesięcy +

Zapraszamy do czarodziejskiej krainy wspaniałych zwierzątek, które towarzyszyć będą dziecku na każdym etapie jego rozwoju.

Mój przyjaciel Nap to wspaniały pomysł na pierwszą przytulankę dla Maluszka. Sowa od marki Oops została wykonana z materiału najwyższej jakości, niezwykle przyjemnego w dotyku i bajecznie kolorowego, która na pewno zachęci nasze dziecko do wspólnej zabawy.Przytulanka sprawdzi się idealnie jako niezastąpiona pomoc przy utulaniu naszego Maleństwa do snu. 

Aby zabawka jak najdłużej mogła służyć naszemu dziecku, najlepiej prać ją w temperaturze nie  wyższej niż 30 C albo w pralce albo ręcznie. 

Marka Oops to szwajcarskie okrycie w branży zabawkarskiej. W Polsce zasłynęła jako producent wspaniałych, ogólnorozwojowych zabawek drewnianych. 

Przytulanka Mój przyjaciel to wspaniały pomysł na pierwszy prezent dla nowonarodzonego Maleństwa. Jest również idealnym podarunkiem na przyjęcie bociankowe czyli baby shower.

Inne podobne do Oops Mój przyjaciel Nap Sowa +0 miesiące