Oops Najlepszy przyjaciel Ślimak Zobacz większe

Oops Najlepszy przyjaciel Ślimak +3 miesiące


Producent Oops - do it again!

11006.00

Edukacyjna zabawka z serii Najlepsi Przyjaciele to kolorowa, pluszowa przytulanka przedstawiająca dobrze znanego dzieciom ślimka. Mięciutki zabawkowy zestaw zawiera mamę z dzieckiem połączonych wibrującym sznureczkiem. Przyjemny w dotyku materiał, intensywne kolory, wysoka jakość wykonania sprawią, że Twój maluch będzie się nimi bawił cały czas. 

Więcej szczegółów

Wymiary 30,2 × 20,3 × 10,4 cm
Materiał Futro
Wiek 3 miesiące +

Barwna przytulanka, a zarazem zabawka edukacyjna zawierająca dodatkowe elementy, ukryte w bocznych kieszonkach większego ze zwierzaków, na pewno zaciekawi maluszka poznającego świat. Starannie wykonana zabawka składa się z dwóch ślimaków połączonych sznureczkiem, który po naciągnięciu powoduje delikatną wibrację i zbliżanie się zwierzaków do siebie. Materiał z którego wykonane są ślimaczki jest przyjemny w dotyku i niedrażniący dla buzi dziecka dzieki czemu może ono bepiecznie przytulić się do swojego nowego przyjaciela.

Marka Oops jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych przez branżę zabawkarską i zadowolonych z niej rodziców. Dba aby produkty przez nią przygotowwane były jak najwyższej jakości.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

Inne podobne do Oops Najlepszy przyjaciel Ślimak +3 miesiące