Skate Park Val GoldieBlox


Producent GoldieBlox

GoldieBlox / MK005

Valentina, dla koleżanek zwykle Val to miłośniczka skuterów. Lubi pędzić swoim super szybkim pojazdem przez miasteczko, w którym mieszkają jej przyjaciółki. Nie lubi nudy, dużo trenuje w skate parku, tak aby zadziwić niezwykłymi sztuczkami, które potrafi wykonać na deskorolce. Lalka Val to kolejna zabawka z serii GoldieBlox dla młodych dam, które lubią zabawki konstrukcyjne i nie boją się wyzwań.

Więcej szczegółów

Wiek 6 lat +

Jest tylko jedna rzecz którą Val, czyli Valentina Voltz, przyjaciółka Goldie, kocha bardziej od dobrej muzyki. To uczucie rozdrobnionych kawałków asfaltu pod kołami jej skutera w skate parku w miasteczku BloxTown! To najlepsze miejsce, w którym można się zrelaksować, posłuchać najnowszych kawałków i zainspirować się do stworzenia nowych bitów!

Teraz możesz samodzielnie stworzyć jedyny w swoim rodzaju skate park Val dla deskorolek i skuterów, a przy okazji rozwijać wyobraźnię przestrzenną. Zbuduj samodzielnie rampę dla jej skutera! Zestaw pozwala rozwijać wyobraźnię przestrzenną dziecka wzmacnia w dziecku pewność siebie i kształtuje umiejętność rozwiązywania problemów.

Zestaw zawiera 35 elementów. Zabawka jest dość wymagająca, wskazana jest pomoc rodzica. Zbierz wszystkie 4 figurki i skompletuj cały gang Goldie! Wszystkie elementy zestawu są kompatybilne z innymi zestawami GoldieBlox.

Zestaw zawiera: 4 mini uchwyty, 4 mini opony, 4 uszczelki, 3 mini osie, 1 krótką oś, 1 złączkę typu T, 1 złączkę kątową, 1 złączkę podwozia typu T, 1 złączkę podwozia "czwórkę", 4 zatyczki, 14 plansz do budowania, 1 mini figurkę Val.

Inne podobne do Skate Park Val GoldieBlox