Bidon Panda - Skip Hop +12 miesięcy


Producent Skip Hop

252321

"Chce mi się pić!". To słowo klucz wypowiedziane przez dziarskie Maluchy w najróżniejszych sytuacjach, porach dnia i niezwykłych miejscach. Na szczęście, w codziennych przygodach towarzyszy im wierny przyjaciel, na którego w potrzebie zawsze mogą liczyć! Zwierzaczkowy Bidon SKIP HOP, praktyczny i wesoły kompan, przyda się na spacerze, w przedszkolu i w szkole.

Więcej szczegółów

28,90 zł

23,12 zł

-20%

Wymiary 18x7cm
Materiał Plastik
Wiek 12 miesięcy +

 Jego unikatowy design, pozwala na szybkie zaspokojenie pragnienia i bezpieczne przechowywanie - nawet do góry nogami! Dzięki sprytnemu systemowi, po przesunięciu \\\"daszka\\\", słomka chowa się w zakrętce korkując otwór, co zapobiega ewentualnemu rozlaniu się płynu.

Ścianki bidonu są przezroczyste, więc przezorna Mama może monitorować ilość napoju i w razie potrzeby uzupełnić zapasy. Bidon jest również wyposażony w praktyczną smyczkę, zapinaną na przylepiec, którą można łatwo przyczepić do plecaka, torebki lub wózka. jest praktyczny, wygodny i wesoły! Z pewnością przyda się na spacerze, wycieczce, w przedszkolu i szkole! po zaspokojeniu pragnienia, wystarczy przesunąć "daszek" - dzięki sprytnemu systemowi, słomka schowa się w zakrętce i pozostanie czysta, jednocześnie korkując otwór, co zapobiegnie ewentualnemu rozlaniu się płynu; doczepiona do bidonu smyczka zapina się na przylepiec. Bidon można więc bezpiecznie przyczepić do plecaka, torebki czy wózka; wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV; łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej półce).

Mmierzy 18 x 7 cm i pomieści aż 350 ml napoju.

Produkt rekomendowany jest dla dzieci w wieku + 12 miesięcy.

Inne podobne do Bidon Panda - Skip Hop +12 miesięcy

Bidon Lisek Skip Hop
Bidon Lisek Skip Hop
28,90 zł 23,12 zł
KUBEK TRENINGOWY MAŁPKA
KUBEK TRENINGOWY MAŁPKA
45,00 zł 36,00 zł
Bidon Rekin - Skip Hop 12+
Bidon Rekin - Skip Hop 12+
28,90 zł 23,12 zł
Bidon - Tum Tum 400 ml
Bidon - Tum Tum 400 ml
25,00 zł 20,00 zł
KUBEK TRENINGOWY SOWA
KUBEK TRENINGOWY SOWA
45,00 zł 36,00 zł