Bidon Panda - Skip Hop +12 miesięcy


Producent Skip Hop

252321

"Chce mi się pić!". To słowo klucz wypowiedziane przez dziarskie Maluchy w najróżniejszych sytuacjach, porach dnia i niezwykłych miejscach. Na szczęście, w codziennych przygodach towarzyszy im wierny przyjaciel, na którego w potrzebie zawsze mogą liczyć! Zwierzaczkowy Bidon SKIP HOP, praktyczny i wesoły kompan, przyda się na spacerze, w przedszkolu i w szkole.

Więcej szczegółów

28,90 zł

23,12 zł

-20%

Wymiary 18x7cm
Materiał Plastik
Wiek 12 miesięcy +

 Jego unikatowy design, pozwala na szybkie zaspokojenie pragnienia i bezpieczne przechowywanie - nawet do góry nogami! Dzięki sprytnemu systemowi, po przesunięciu \\\"daszka\\\", słomka chowa się w zakrętce korkując otwór, co zapobiega ewentualnemu rozlaniu się płynu.

Ścianki bidonu są przezroczyste, więc przezorna Mama może monitorować ilość napoju i w razie potrzeby uzupełnić zapasy. Bidon jest również wyposażony w praktyczną smyczkę, zapinaną na przylepiec, którą można łatwo przyczepić do plecaka, torebki lub wózka. jest praktyczny, wygodny i wesoły! Z pewnością przyda się na spacerze, wycieczce, w przedszkolu i szkole! po zaspokojeniu pragnienia, wystarczy przesunąć "daszek" - dzięki sprytnemu systemowi, słomka schowa się w zakrętce i pozostanie czysta, jednocześnie korkując otwór, co zapobiegnie ewentualnemu rozlaniu się płynu; doczepiona do bidonu smyczka zapina się na przylepiec. Bidon można więc bezpiecznie przyczepić do plecaka, torebki czy wózka; wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV; łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej półce).

Mmierzy 18 x 7 cm i pomieści aż 350 ml napoju.

Produkt rekomendowany jest dla dzieci w wieku + 12 miesięcy.

Inne podobne do Bidon Panda - Skip Hop +12 miesięcy

Kubek niekapek fluid zielono-niebieski Boon +9 miesięcy
Kubek niekapek fluid...
27,00 zł 21,60 zł
Bidon Rekin - Skip Hop 12+
Bidon Rekin - Skip Hop 12+
28,90 zł 23,12 zł
Bidon Kot Skip Hop +12 miesięcy
Bidon Kot Skip Hop +12 miesięcy
28,90 zł 23,12 zł
Bidon sportowy Zoo Sowa Skip Hop
Bidon sportowy Zoo Sowa Skip Hop
47,00 zł 37,60 zł
Bidon sportowy Zoo Pies Skip Hop
Bidon sportowy Zoo Pies Skip Hop
47,00 zł 37,60 zł