Kubek z melaminy Kot Charlos Les Deglingos


Producent Les Deglingos

55618

Przepiękny, bajecznie kolorowy kubek dla dzieci z postacią zabawnego Kota. W całości wykonany z melaminy, która jest nie tylko odporna na uderzenia ale również bezpieczna dla Maluchów. Łatwo ją też utrzymać w czystości i co najważaniejsza - można go myć w zmywarce. Przyjacielski Kot Charlos stanie się idealnym kompanem podczas codziennych posiłków i na pewno nie przyniesie nam pecha! Polecamy!

Więcej szczegółów

Wymiary 9 cm
Materiał Melamina
Wiek 0 miesięcy +

Marka Les Deglingos to francuski design, który skradł serca dzieci na całym świecie. Marka cechuje się oryginalnym wzornictwem, szczególną dbałością o detale oraz wysoką jakością produktów. 

Przezabawne zwierzaki, zawsze chętne do psot czekają w serii akcesoriów do posiłku: kubeczków, miseczek, talerzyków i sztućców. Wszystko wesołe, bardzo kolorowe i oryginalne. Kubek z Kotek Charlosem wykonany został z nietłukącej się melaminy, odpornej na kreatywność naszych pociech, którą w łątwy sposób można utrzymać w czystości. 

Charlos idealnie nadaje się jako kompan pierwszych przygód z samodzielnym piciem. Ułatwi dziecku naukę picia z "dorosłego" kubeczka. Swoim kształtem oraz barwami zaciekawi i zaintryguje Maluszka oraz będzie mu wiernie towarzyszył każdego dnia.

Do kompletu można wybrać miseczkę oraz talerzyk z tym samym motywem. Polecamy!!!

UWAGA!!! Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Inne podobne do Kubek z melaminy Kot Charlos Les Deglingos