Wielofunkcyjna osłona przeciwsłoneczna Kurtis Light czarna zig zag


Producent Kurtis

KURTIS-LIGHT-781043

Wygodna i praktyczna zasłonka do wózka szwedzkiej marki Kurtis zlikwiduje problem słońca świecącego maluchowi w oczy. Zasłonki można użyć w wózku, gondolce czy foteliku samochodowym ochroni dziecko przed wiatrem i szkodliwym promieniowaniem UV. Fajny wzorek w wijący się Zygzak stanowi superaśny element dekoracyjny, zasłonka świetnie wygląda, a do tego jest funkcjonalna!

Więcej szczegółów

Wymiary 55 x 52 cm ( w najszerszym miejscu 60 cm )
Materiał 60% bawełna organiczna, 40% poliester

Martwisz się, że twojemu dziecku często świeci w oczy słońce, kiedy jedziecie wózkiem razem na spacer? Zasłonka szwedzkiego producenta zapewni ci spokój o bezpieczeństwo i wygodę twojego malucha, a jemu zapewni komfort i spokojny sen w każdych warunkach. Zasłonki marki Kurtis doskonale chronią przed promieniowaniem UV w słoneczne i ciepłe dni oraz przed podmuchami wiatru czy nawet śniegiem, gdy na dworze jest ponuro i chłodno. Nie ma obaw o to, co zrobić w razie nagłej zmiany pogody, wystarczy szybko i sprawnie przymocować zasłonkę do wózka i cieszyć się wygodą i funkcjonalnością, a maluszek będzie smacznie chrapał, nawet nic nie zauważy!
Zasłonka ozdobiona jest wzorem w czarne zagzaki przykuwające uwagę dziecka, tak by szybciej zasnęło i nie denerwowało się podczas podróży, zygzakowa tkanina doskonale wygląda, dlatego zasłonka nie tylko jest pomocnikiem mamy dziecka, ale również elementem dekoracyjnym sprawiającym, że na spacerze głowy odwracają się za stylowym wózkiem. Produkt marki Kurtis znajdzie wiele zastosowań w wielu sytuacjach życia codziennego, osłonka przed słońcem w aucie? Czemu nie ! Wygodna zasłonko kołderka do fotelika dziecięcego? Proszę bardzo! W sytuacji podbramkowej na spacerku może być doraźnie wykorzystana zamiast śliniaczka czy apaszki. Te wszystkie cechy sprawiają, że użytkowanie zygzakowej zasłonki to sama przyjemność i bardzo duże ułatwienie codziennych czynności, które teraz sprawiają jeszcze więcej przyjemności, a dzięki komfortowi, jaki daje zasłonka zrelaksowana i spokojna o swoje dziecko mama, ma więcej energii, którą spożytkuje w czasie, gdy maluszek smacznie śpi. Jeśli nie wiesz co sprezentować dziecku znajomych ta zasłonka do ciekawa propozycja, polecamy :)

Inne podobne do Wielofunkcyjna osłona przeciwsłoneczna Kurtis Light czarna zig zag