Płaszcz przeciwdeszczowy Małpka L Skip Hop


Producent Skip Hop

235855

Miękka i bardzo lekka kurteczka chroniąca przed deszczem. Uszyta  z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, pokrytej poliuretanem, kóry nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, ani phthalate-u Zapinana jest na łatwe i szybkie w obsłudze zatrzaski - również dla dzieci. Posiada kapturek z szerokim daszkiem i dwie duże kieszonki na skarby. Dostępna jest w 2 rozmiarach  3-4 lat oraz  5-6 lat.

Więcej szczegółów

Kiedy pogoda płata nam figle, warto mieć pod ręką nieprzemakalną pelerynkę, szczególnie gdy naszym Nieustraszonym Odkrywcom Świata, na słowo „pada deszcz” - wesoło błyszczą oczy!
Pomysłowa, wygodna, obszerna (idealna jeśli lubicie ubierać się na „cebulkę”) i super szybka w zakładaniu - to znaki szczególne pelerynki SKIP HOP ZOO. Uszyta z lekkiej, nieprzemakalnej tkaniny, da sobie świetnie radę zarówno z niepozornym kapuśniaczkiem jak i nieprzewidywalną ulewą. Wesoły wizerunek ulubionego ZOO zwierzątka zdobi kapturek z szerokim daszkiem i kieszonkę na małe skarby. Pelerynka zapinana jest na czerwone guziczki-zatrzaski, łatwe w samodzielnej obsłudze przez małe paluszki.

Skip Hop to amerykańska marka stworzona przez rodziców dla dzieci i rodziców. Ich produkty odznaczają się unikatowym i doskonale znanym designem. Talerzyki, miseczki, bidony czy plecaczki umilają każdą przygodę naszych Pociech a wesołe zwierzątka są doskonale rozpoznawane tak przez rodziców jak i prze dzieci.

Inne podobne do Płaszcz przeciwdeszczowy Małpka L Skip Hop