Bezpieczny Stolik Małego podróżnika Tuloko + 2 lata


Producent Tuloko

Jedyny na rynku stolik z którego można wpełni bezpiecznie korzystać podczas jazdy samochodem. Wykonany został z miękkiej pianki, dzięki której jest lekki i łatwy do zabrania w podróż nawet pociągiem czy autobusem. Duża i głęboka powierzchnia blatu umożliwia korzystanie w trakcie podróży z puzzli, układanek a nawet malowanek. Stolik został wyprodukowany w Polsce. 

Więcej szczegółów

129,00 zł

Wymiary 45 cm x 37 cm x 6 cm
Materiał Pianka
Wiek 2 lata +

Każdy rodzic doskonale wie, że podróż a szczególnie ta długa może znużyć każdego a już w szczególności dziecko. Bezpieczny stolik poróżny to rozwiązanie dla każdego, kto ceni  sobie komfort podróży swojego dziecka. Można go bez problemu zamontować przy samochodowym foteliku jak i zabrać ze sobą do autobusu czy pociągu. Piankowy stolik jest wyjątkowo lekki więc sprawdzi się również idealnie podczas codziennych spacerów. 

Atutem tego produktu jest bardzo duży blat z wysokimi ściankami bocznymi. Uniemożliwiają one przedmiotom spadanie co dziecku zapewni rozrywkę na długie godziny podróży. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystkości i porządku. Wyposażony bowiem został w boczne, bardzo pojemne kieszenie.

Dziecko ma w zasięgu ręki wszystko to, czego potrzebuje. 

Dostępny w dwóch kolorach:

- czerwonym

- niebieskim

Inne podobne do Bezpieczny Stolik Małego podróżnika Tuloko + 2 lata