Płetwa do pływania SwimFin +3 lata


Producent Swim Fin

Innowacyjne rozwiązanie do nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania. Płetwa, która zapewni komfort i bezpieczeństwo w wodzie każdego dziecka. Bez pompowania, dodatkowych, niewygodnych gadżetów które niejednokrotnie ograniczały ruch i zabawę w wodzie. Płetwa SwimFin to rewolucyjne rozwiązania dla każdego kto ceni sobie komfort i bezpieczeństwo. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku. 

Więcej szczegółów

Wiek 3 lata +

Płetwa od SwimFin to przełom w nauce pływania. Założona na górną część pleców nie ogranicza ruchów rąk i nóg, nie zsuwa się i nie trzeba jej pompować. Idealnia nada się dla początkujących maluchów, jak i starszych, którzy chcą doszkolić swoją technikę. Dzięki dodatkowym paskom, które może oddzielnie dokupić, z płetwy SwimFin mogą korzystać Ci zupełnie starsi. 

Płetwa została doceniona na całym świecie i wykorzystywana jest nie tylko na basenie przez dzieci, ale np. w wodnym aerobiku. 

Uwaga! Płetwa nie zwalnia z obowiązku opieki nad dzieckiem podczas korzystania z basenu czy innego zbiornika wody. Nie chroni ona przed utonięciem. Nie powinna być noszona na przedniej części ciała.

Płetwa SwimFin to rewolucja w dziedzinie nauki pływania. Spróbuj i przekonaj się jak przyjemnie i bezpiecznie można czuć się w wodzie. 

Dostępna 3 kolorach:

- szary

- czerwony

- limonkowy

OSTRZEŻENIE:
NIE CHRONI PRZED UTONIĘCIEM.
KORZYSTAĆ TYLKO POD STAŁYM NADZOREM OSOBY DOROSŁEJ.

SWIMFIN NIE POWINIEN BYĆ UŻYWANY PRZEZ DZIECKO, KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFI KONTROLOWAĆ SWOJEGO CIAŁA, NIE MOŻE TEŻ BYĆ NOSZONY NA PRZEDNIEJ CZĘŚCI CIAŁA.Płetwa przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 6 lat ( odpowiedni dla dzieci o wadze od 15-30 kg).

Inne podobne do Płetwa do pływania SwimFin +3 lata