Saszetki Forget Me Not Piorun Skip Hop


Producent Skip Hop

252701

Zestaw praktycznych saszetek, dzięki, któremu przybory szkolne nie będą wędrowały wolno po plecaku. Kosmetyczki przydadzą się zarówno do uporządkowania kredek, temperówki i gumki do ścierania, ale również spinki do włosów i klamerki do nich, znajdą się w jednym miejscu. Zestaw może być przydatny również podczas letnich wyjazdów lub rodzinnych spacerów. Warto o nich pamiętać podczas wakacji.

Więcej szczegółów

18,00 zł

14,40 zł

-20%

Wymiary 20,5 x 13 x 14 cm, 17 x 13 x 11,5 cm
Materiał Inne
Wiek 3 lata +

FORGET ME NOT™ to obłędna kolekcja artykułów szkolnych, zainspirowana konkretnymi potrzebami dzieci.

FORGET ME NOT™ jest kolorowa, pomysłowa, bezpieczna, praktyczna i ponad wszystko wspiera indywidualizm małego właściciela. Dzieci, podobnie jak dorośli, lubią mieć dobrze zorganizowaną przestrzeń wokół siebie. Kiedy ulubione przedmioty mają swoje miejsce, nie tylko łatwiej jest nam zapanować nad miłym dla oka porządkiem, ale przede wszystkim prościej znaleźć nam to, co akurat potrzebujemy. SKIP HOP Little Kid Cases świetnie sprawdzą się w tym zadaniu!

Little Kid Cases to zestaw dwóch praktycznych saszetko-kosmetyczek zamykanych na zamek błyskawiczny. Aby ułatwić dzieciom przeglądanie zawartości saszetek, tył każdej z nich został wykonany z przezroczystego tworzywa. A co można w nich pomieścić? Najróżniejsze dziecięce skarby i szkolne przybory! Kredki, pisaki, naklejki, kolekcjonerskie karty, figurki, gumki i spinki do włosów, zdjęcie przyjaciół… i co dzieciom jeszcze wyobraźnie podpowie!

Są pomysłowe, praktyczne i wesołe! Niezastąpione w domu, na wycieczce, w przedszkolu i szkole!

Zestaw składa się z dwóch saszetek - mniejszej i większej. Łatwo się je otwiera i zamyka - wystarczy pociągnąć za zamek błyskawiczny. Tył saszetki wykonany jest z przezroczystego tworzywa, dzięki czemu łatwiej sprawdzić, co aktualnie kryje się w środku. Uszyte są z wysokiej jakości materiału, który nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV.

Inne podobne do Saszetki Forget Me Not Piorun Skip Hop