Klocki Plus-Plus 100 Mini T-Rex Tuba


Producent Plus-Plus

4092

Klocki Plus to duńska alternatywa do klasycznych kloców dostępnych na naszym rynku. Prosty sposób łączenia, umożliwia tworzenie konstrukcji nie tylko płaskich ale równieź przestrzennych. Tak więc możemy zbudować absolutnie wszystko. Plus-Plus nie zawierają PVC oraz ftalanów. Są absolutnie bezpieczne i przyjazne Maluchom. Wersja Mini( 20 mm) powstała z myślą o maluchach powyżej 5 roku życia. 

Więcej szczegółów

Wymiary 20 mm
Materiał Plastik
Wiek 5 lat +

Za pomocą klocków Plus- Plus możemy urzeczywistnić prawie każdy projekt budowli. Możemy je swobodnie łączyć z innymi zestawami, tak aby nasze prace były niepowtarzalne i unikatowe. Plus-plus doceni każdy miłośnik klocków bez względu na wiek. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Prosta forma, proste zastosowanie. Wielkość Mini (20 mm) powstała z myślą o małych rączkach. Tak więc ich kształt i wielkość są odpowiednie dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Klocki Plus-plus wspaniale rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Wspomagają rozwój motoryczny i manualny. Są ponadczasowe i uniwersalne. Zabawa nimi to czysta przyjemność nie tylko dla Maluchów. Są idealnym prezentem i dla chłopców i dla dziewczynek.  Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w kolorach: czerwonym, brązowym i zielonym.

Inne podobne do Klocki Plus-Plus 100 Mini T-Rex Tuba