Mam to na myśli - Wooden Story +3 lata Zobacz większe

Mam to na myśli - Wooden Story +3 lata


Producent Wooden Story

Conscious, Friend...

Gdy brakuje Ci słów, gdy emocje sznurują usta, gdy są tak silne, ze tylko oczy Ci się śmieją lub zachodzą łzami… Nie wiesz jak wyszeptać, wykrzyczeć to co czujesz... Są klocki „Mam to na myśli”, podaruj je ukochanej osobie, przyjacielowi – to pewne, że zawsze trafią do kogoś ważnego dla Ciebie… albo ustaw je w swoim ulubionym miejscu i obwieszczaj światu co czujesz.

Więcej szczegółów

Materiał Drewno
Wiek 3 lata +

Gdy brakuje Ci słów, gdy emocje sznurują usta, gdy są tak silne, ze tylko oczy Ci się śmieją lub zachodzą łzami… Nie wiesz jak wyszeptać, wykrzyczeć to co czujesz... Są klocki „Mam to na myśli”, podaruj je ukochanej osobie, przyjacielowi – to pewne, że zawsze trafią do kogoś ważnego dla Ciebie… albo ustaw je w swoim ulubionym miejscu i obwieszczaj światu co czujesz. Klocki „Mam to na myśli” ukryte w bawełnianym, flanelowym woreczku to oryginalny i niebanalny prezent dla siebie lub bliskiej osoby.

Klocki \"Mam to na myśli\" z różnych gatunków drewna. Flanelowy, bawełniany woreczek z nadrukiem Wooden Story, do woreczka przyczepiony bilecik z napisem: \"Mam to na myśli…\" i pozostawione miejsce na podpis od kogo dla kogo. W środku trzy klocki: dwa prostopadłościany o różnej wielkości i sześcian.

Wyselekcjonowane drewno od certyfikowanych dostawców FSC. Wykończone woskiem pszczelim i olejami roślinnymi, które nadają drewnu idealną gładź i są przyjemne w dotyku. Zapakowane we flanelowy, bawełniany woreczek zaprojektowane tak by ponownie go użyć lub łatwo recyclingować.

Wolne od wszelkich szkodliwych substancji.

Produkt ekologiczny. Made in the Beskidy Mountains.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3 lat.

Inne podobne do Mam to na myśli - Wooden Story +3 lata