Piramida z kartonowych klocków Jolies pas Beaux


Producent Moulin Roty

MR629209

Kolorowe klocki z serii Les Jolies pas Beaux francuskiej marki Moulin Roty. Z klocków można budować wieże lub wykorzystać je jako budulec w innych zabawach. Każdy z klocków jest szczegółowo ilustrowany, wesołe szmaciaki zerkają na maluchy z każdego klocka. Klocki pomogą w nauce liter i cyfr oraz rozpoznawaniu kolorów. Wykonane z twardej tektury elementy zestawu szybko się nie zedrą!

Więcej szczegółów

88,00 zł

70,40 zł

-20%

Budowanie to jedna z najbardziej rozwijających zabaw, jakie dziecko może sobie wymyślić. Jest doskonała zarówno dla rozwoju motoryki i umiejętności fizycznych, jak i dla rozwoju umysłowego dziecka, koordynacji, wyobraźni czy orientacji przestrzennej. Najłatwiejszą forma budowania jest stawianie piramid czy wież z klocków, jest to o tyle fajne, że nawet jeśli dziecko jest za małe, by samodzielnie zbudować budowle z klocków, to na pewno będzie w stanie ja zburzyć ;)

Burzenie to pierwszy krok, wraz ze wzrostem sprawności małych rączek maluch zacznie samodzielnie budować, by potem niszczyć postawione przez siebie konstrukcje. Z czasem chęć do niszczenia zostanie zastąpiona chęcią do budowania jak najwyższych i bardziej skomplikowanych budowli. W tym całym procesie będziemy mogli zaobserwować, jak nasze dziecko zdobywa nowe umiejętności. Bawiąc się Zestawem Jolies pas Beaux dziecko najpierw trenuje chwytanie i obracanie klocków, by się im przyjrzeć, potem zaczyna stawiać jeden na drugi i uczy się, że jedne są większe a inne mniejsze, dlatego nie da użyć niektórych kombinacji klocków. Kolejny etap to wyobraźnia przestrzenna, w jaki sposób można umieszczać klocki, by zbudować, o co się chce.

Prosta zabawka od Moulin Roty, w której drzemie ogromny potencjał rozwojowy, przy pomocy tych tekturowych klocków maluch rozwinie wiele bardzo istotnych umiejętności, które przydadzą mu się w przedszkolu czy szkole. Na klockach namalowane są literki, cyfry w różnych kolorach dlatego przy okazji budowania różnych konstrukcji dziecko potrenuje również naukę czytania, liczenia czy rozróżniania kolorów. Klocki wykonane są z naturalnych ekologicznych materiałów, dlatego są bezpieczne dla dzieci i ich zdrowia.

Inne podobne do Piramida z kartonowych klocków Jolies pas Beaux

Klocki Plus-Plus 300 Mini  Pastel
Klocki Plus-Plus 300 Mini Pastel
59,00 zł 47,20 zł
 Klocki Plus-Plus Mini Tuba Bałwanek - 100 szt
Klocki Plus-Plus Mini Tuba...
36,00 zł 28,80 zł
Klocki Plus-Plus Mini Tuba Choinka - 100 szt
Klocki Plus-Plus Mini Tuba...
36,00 zł 28,80 zł
Klocki Plus-Plus 100 Mini Stegozaur Tuba
Klocki Plus-Plus 100 Mini...
35,00 zł 28,00 zł
Oops Radosny pociąg Las 12+
Oops Radosny pociąg Las 12+
95,00 zł 76,00 zł