Oops Easy - Dźwięki Żółw 6+ Zobacz większe

Oops Easy - Dźwięki Żółw 6+


Producent Oops - do it again!

13008.23

Easy - dźwięki przeniesie Twoje Maluszka w świat przyjemnych dźwięków, zamkniętych w wielobarwnych, kształtnych zwierzątkach doskonale znanym dzieciom. Sowa, żółw, jeż oraz paw to drewniane grzechotki, która nie tylko zaintereseują dziecko dźwiękiem ale również swoim kolorem i unikatowym kształtem. Wspaniała zabawka dla Maluszka, który stawia pierwsze kroczki w świecie muzyki!

Więcej szczegółów

Wymiary 8 cm x 8 cm x 1.5 cm
Materiał Drewno
Wiek 6 miesięcy +

Grupa przyjaciół z magicznej krainy Oops  czyli : sowa, paw, żółw i jeż, kocha każde dziecko i z każdym chce się świetnie bawić!! W każdym z  nich ukrył się dźwięk, który może uwolnić każdy Maluszek!! Wystarczy delikatnie potrząsnąć grzechotką a zwierzątko zadźwięczy delikatną nutą. 

Cudne, żywe kolory z pewnością przyciągną bystre oczko Malca, które zachęcone dźwiękiem z uwagą pochłonie się zabawie. Wizytówką marki Oops - do it again są produkty unikatowe ale przede wszystkim ekologiczne i bardzo bezpieczne dla Maluszka. Spełniją one rygorystyczne normy bezpieczeństwa ale również oczekiwania najmłodszych klientów i ich rodziców. Zabawka powstała z ekologicznych, wyselekcjonowanych surowców i pokryta nietoksyczną farbą, bezpieczną dla dziecka. 

Grzechotka została zaprojektowa tak, aby idealnie wpasować się w drobną dłoń dziecka.

Jej wymiary to : 8 cm x 1.5 cm x 8 cm 

Zabawka Easy - Dźwięki jest rekomendowana dla dziecka już od 6 miesiąca życia. 

Inne podobne do Oops Easy - Dźwięki Żółw 6+