Obal Jeż Zobacz większe

Obal Jeż - Skip Hop 0+


Producent Skip Hop

303101

Niebieska piłeczka jeż, a zarazem gryzak i grzechotka, to kolorowa i wielofunkcyjna zabawka, dla ząbkujących i ciekawych świata maluszków. Piłeczkę łatwo podrzucić, zgnieść w drobnej rączce, a przede wszystkim ukoi dziąsła podczas ząbkowania. Multisensoryczna zabawka zawiera wiele interesujących dla dzieci elementów dodatkowo pozwoli ćwiczyć drobne ruchy dłoni.

Więcej szczegółów

55,00 zł

44,00 zł

-20%

Wymiary 16,5x12x9cm
Materiał Inne
Wiek 0 miesięcy +

RATTLE & PLAY to kolekcja zabawek edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych. Kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, można je złapać, pociągnąć, obrócić i bezpiecznie podgryzać. RATTLE & PLAY intrygują i przyciągają uwagę maluszków, dostarczając im bogatych bodźców sensorycznych.

Piłeczka-Gryzak ROLL AROUND to lekka, elastyczna i pełna niespodzianek zabawka dla najmłodszych. Jej charakterystyczną cechą jest oktagonalna dziurawa konstrukcja, która umożliwia maluszkom łatwe schwytanie, trzymanie i rzucanie zabawką. Piłeczką-Gryzaczkiem ROLL AROUND można się bawić na wiele sposobów - chwytać, turlać, potrząsać, machać i rzucać, a kiedy dynamiczne harce zmęczą gagadka, małe paluszki mogą skupić się na odkrywaniu różnorodnych faktur, giętkich lub chropowatych powierzchniach i precyzyjnym rolowaniu barwnych koralików.

To pełna niespodzianek zabawka edukacyjna, zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Dzieci mogą z niej korzystać już w pierwszych miesiącach swojego życia. Rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchową, inspiruje wyobraźnię i uczy kreatywności w zabawie. Charakterystyczną cechą ROLL AROUND jest oktagonalna dziurawa konstrukcja, która umożliwia łatwe schwytanie i rzucanie zabawki przez maluszki Posiada miękkie, bezpieczne dla ząbkujących dzieci, detale o różnorodnej fakturze Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV Można ją skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z kolekcji RATTLE & PLAY.

Mierzy 16,50 x 9 x 12 cm

Produkt rekomendowany dla dzieci od pierwszych dni życia.

Inne podobne do Obal Jeż - Skip Hop 0+

Żyrafa Sophie So' pure z gryzakiem- Vulli 0+
Żyrafa Sophie So' pure z...
95,00 zł 76,00 zł
Gryzak miękki Żyrafa Sophie So'Pure - Vulli 0+
Gryzak miękki Żyrafa Sophie...
43,00 zł 34,40 zł
Obal Sowa - Skip Hop 0+
Obal Sowa - Skip Hop 0+
55,00 zł 44,00 zł
Gryzak smok Growl Boon
Gryzak smok Growl Boon
30,00 zł 24,00 zł
Mombella Gryzak Zabawka Ośmiornica Orange
Mombella Gryzak Zabawka...
49,00 zł 39,20 zł
Gryzak jednorożec Prance Boon
Gryzak jednorożec Prance Boon
30,00 zł 24,00 zł
Easy Gryzak Żółw Oops
Easy Gryzak Żółw Oops
24,00 zł 19,20 zł
Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops
Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops
39,00 zł 31,20 zł