Żyrafa Sophie w pudełeczku So'Pure Vulli


Producent Vulli

616331

Oczekujemy na dostawę

Żyrafa Sophie w pudełeczku So'Pure to zestaw z torebką na prezent, który doskonale nadaje się na pierwsze odwiedziny u Maleństwa. Żyrafa dzięki swoim kształtom oraz właściwościom kojącym podbiła światowy rynek gryzaków i zabawek nadających się dla najmłodszych od pierwszych dni ich życia. Przyciąga wzrok, doskonale leży w rączce, jest lekka, ma magiczne moce masujące.

Więcej szczegółów

77,00 zł

61,60 zł

-20%

Wymiary dług. 18 cm
Materiał Lateks
Wiek 0 miesięcy +

Na elegancki zestaw składa się:

Żyrafa Sophie, która w 100% jest naturalna, wykonana z mleczka drzewa hevea (lateksu), pokryta bezpieczną farbą spożywczą Pasuje na  pierwszą zabawkę maluszka budzącą wszystkie jego zmysły i kojącą bolesne dziąsła.

Ekologiczne opakowanie, znajdujące się w pudełku, na którym można napisać dedykację lub od kogo dla kogo jest darowana Sophie.

Wystarczy otworzyć pudełko, wyjąć opakowanie, nasunąć na pudełko i elegancka, ekologiczna torebka z miejscem na dedykację i prezentem w środku jest gotowa.

Uwaga! Zanim zdecydujesz się na zakup weź pod uwagę, że:

1. Jestem przede wszystkim gryzakiem, a przy okazji zabawką.

2. Jestem wykonywana ręcznie, więc każda z Sophie jest swoistym unikatem.

3. Wykonywana jestem w 100% ręcznie mogę posiadać wybrzuszenia, wklęśnięcia, kropki, rysy, nadlania kauczuku, przesunięcia cętek, krzywy uśmiech, etc. typowe dla ręcznej obróbki lateksu - nie jest to moją wadą (wadą  produktu), ani  nie wpływa na moje zalety i możliwości użytkowe.

4. Jestem w 100% naturalna, tzn. zjadam się (farba) i zżuwam się (po okresie ząbkowania wyglądam jakby przeszedł po mnie walec) - jednym słowem zużywam się w skutek ząbkowania.

5. Ulegam biodegradacji na skutek za wysokich temperatur, dlatego nie wolno mnie sterylizować, wyparzać, gotować, czy wystawiać na działanie jakiegokolwiek źródła ciepła czy środków chemicznych.

6. Posiadam gwizdek, którego nie wolno zalewać wodą (!!!), dlatego najlepiej czyścić mnie przecierając wilgotną szmatką i delikatnym mydłem.

7.Jestem artykułem higienicznym, który zaleca się wymieniać co ok. 6 miesięcy.

8. Pojawianie się osadu czy pleśni wewnątrz gryzaka jest skutkiem złego czyszczenia i użytkowania (dostawanie się wody, czy wilgoci do wnętrza i złe wysuszenie - tak samo dzieje się z chlebem w torebce).

Ślina maluszka jest antyseptyczna i nie powoduje rozwijania pleśni w przeciwieństwie do wilgoci. Lateks to guma, a zarodniki pleśni latają w powietrzu dookoła nas, pleśń rozwija się tylko tam gdzie ma do tego stworzone odpowiednie warunki więc proszę w imieniu swoim i maluchów - nie stwarzajcie ich nieodpowiednim traktowaniem czy przechowywaniem.

Inne podobne do Żyrafa Sophie w pudełeczku So'Pure Vulli

Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops
Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops
39,00 zł 31,20 zł
Easy Gryzak Żółw Oops
Easy Gryzak Żółw Oops
24,00 zł 19,20 zł
Gryzak smok Growl Boon
Gryzak smok Growl Boon
30,00 zł 24,00 zł
Gryzak bardzo miękki Żyrafa Sophie So'Pure - Vulli 0+
Gryzak bardzo miękki Żyrafa...
42,00 zł 33,60 zł
Naturalny drewniany gryzaczek Rybka - Goldi 0+
Naturalny drewniany gryzaczek...
25,00 zł 20,00 zł