Snoozebaby Pomysłowa grzechotka gryzak żółto-róż. 0+


Producent Snoozebaby

Swoim kształtem może przypominać różne rzeczy. Wyobraźnia każdemu może podsunąć inny pomysł. Jedno jest pewne, grzechotka jest mięciutka i jest idealną zabawką dla dzieci w każdym wieku.

Więcej szczegółów

Materiał Inne
Wiek 0 miesięcy +

Przyjemna w dotyku grzechotka - gryzak to zabawka edukacyjna dla najmniejszych maluszków, która została zaprojektowana przez holenderską firmę Snoozebaby.

Miękka, materiałowa przytulanka z metkami o różnej długości i fakturze idealnie nadaje się dla dzieci od pierwszych dni życia. Amarantowo - żółta grzechotka przewieszona przez drewniane kółeczko - gryzak to najlepszy przyjaciel pierwszych zabaw.

Ten innowacyjny produkt był jedną z pierwszych metkowych zabawek na rynku i nadal pozostaje w czołówce dzięki jakości wykonania. Marka Snoozebaby dba o bezpieczeństwo najmłodszych. Wszystkie metki mają bezpieczną długość (do 4 cm) i szerokość. Idealnie nadają się do uspokajania pociech. Drewniany gryzak jest w pełni, bezpieczny, ekologiczny, nietoksyczny, niepokryty barwnikami. Dodatkowo rozwija zdolności motoryczne maluszka.

Kolorowa przytulanka została wykonana ręcznie z dbałością o detale.

W serii ukazała się jeszcze grzechotka - gryzak granatowo - żółta.

Wymiary 25 x 15 cm.

Produkt rekomendowany dla dzieci od pierwszych dni życia.

Opis autorski. Prosimy o niekopiowanie bez zgody sklepu Enfant.

Inne podobne do Snoozebaby Pomysłowa grzechotka gryzak żółto-róż. 0+