Mój przyjaciel Gryzak Jeż - Oops


Producent Oops - do it again!

13002.24c

Jeż Pic to najsymaptyczniejszy zwierz z rodziny Oops. Dlaczego? Bo oprócz tego że uwielbia zabawę i służy pomocą podczas ząbkowania to na  uwielbia się przytulać. Kolce z których słyną jeże to mit. Pic to wyjątkowy zwierz i pragnie być przy Maluszku podczas jego wyjątkowych chwil: ząbkowaniu i drzemce. Chce się bawić, przytulać i przynosić ulgę przyjacielowi. Uwaga! Pic może skraść Wasze serca!

Więcej szczegółów

Wymiary 17cm x 25 cm
Materiał Inne
Wiek 3 miesiące +

Oops to marka, która urzeczywistania wszystkie dziecięce  marzenia. Ich zabawki są piękne, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla każdego Maluszka. Oops oferuje produkty które nie tylko bawią ale i uczą. Dodatkowo wspomagają rozwój i motorykę małej rączki. Wszystkie zabawki wykonane są  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół a farby oraz surowce to produkty najwyższej jakości, która jest priorytetem jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych.

Każda zabawka zapakowana jest w kartonik, który swoimi kolorami oraz motywem nawiązuje do zabawki tworząc spójną całość. Oops to nie tylko zabawki to zaproszenie do świata fantazji i dobrej, mądrej zabawy.

Jeż Pic to nie tylko gryzak ale również pierwsza przytulanka. A wszystko dzięki materiałom z których wykonanao kolczastego milusińskiego. Delikatny w dotyku materiał i odpowiednie kolory to klucz do serduszka naszych pociech. Pic jak nikt inny nadaje się na kompana w ciężkich chwilach przy ząbkowaniu ale również ukoi i pomoże podcza każdej, najmniejszej drzemki.

Gryzak Pic rekomendowany jest dla pociech już od 3 miesiąca życia. 

Inne podobne do Mój przyjaciel Gryzak Jeż - Oops