Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops Zobacz większe

Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops


Producent Oops - do it again!

13002.21c

Kot Jerry to jeden z siedmiu członków rodziny Oops. Jest wesoły, towarzyski i bradzo pomocny. Tym razem Jerry to przytulaśny grzak, który jest niezastąpiony podczas ząbkowania u naszych pociech. Intensywne kolory i mięciutki materiał, z którego wykonano gryzak to także przepis na przytulankę. Kot Jerry jak nikt inny nadaje się na pierwszego, ukochanego i jedynego kompana podczas każdej drzemki.

Więcej szczegółów

Wymiary 17cm x 25 cm
Materiał Inne
Wiek 3 miesiące +

Oops to marka, która urzeczywistania wszystkie dziecięce  marzenia. Ich zabawki są piękne, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla każdego Maluszka. Oops oferuje produkty które nie tylko bawią ale i uczą. Dodatkowo wspomagają rozwój i motorykę małej rączki. Wszystkie zabawki wykonane są  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół a farby oraz surowce to produkty najwyższej jakości, która jest priorytetem jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych.

Każda zabawka zapakowana jest w kartonik, który swoimi kolorami oraz motywem nawiązuje do zabawki tworząc spójną całość. Oops to nie tylko zabawki to zaproszenie do świata fantazji i dobrej, mądrej zabawy.

Kot Jerry to nie tylko gryzak ale również pierwsza przytulanka. A wszystko dzięki materiałom z których wykonanao kotka. Delikatny w dotyku materiał i odpowiednie kolory to klucz do serduszka naszych pociech. Jerry jak nikt inny nadaje się na kompana w ciężkich chwilach przy ząbkowaniu ale również ukoi i pomoże podcza każdej, najmnoejszej drzemki.

Gryzak Jerry rekomendowany jest dla pociech już od 3 miesiąca życia. 

Inne podobne do Mój przyjaciel Gryzak Kot - Oops