Gra magnetyczna Węże i drabiny - The Purple Cow +3 lata Zobacz większe

Gra magnetyczna Węże i drabiny - The Purple Cow +3 lata


Producent The Purple Cow

Oczekujemy na dostawę

Gra Węże i drabiny od The Purple Cow. Zapakowana w stylowe metalowe pudełko. Dzięki temu, że poszczególne części gry są magnesami, grać możemy w każdym miejscu. Elementy gry nie zgubią nam się, a dodatkowo grę możemy wznowić w każdym momencie.
Doskonała zabawka, docenimy ją w podróży w samochodzie czy pociągu, umili czas spędzony w drodze, jednocześnie ucząc. Nie ma nic lepszego!

Więcej szczegółów

29,00 zł

23,20 zł

-20%

Wymiary 18 x 10,3 x 1 cm
Materiał Inne
Wiek 3 lata +

Każdy z nas nudził się kiedyś, jadąc autobusem czy pociągiem. Skoro dorosły nudzi się czasem okrutnie w podróży to, co muszą znosić maluchy, które nie wiedzą co ze sobą zrobić. Na ratunek małym podróżnikom i ich rodzicom śpieszy Gra węże i drabiny. Jest to klasyczna gra w nowym wydaniu dzięki firmie The Purple Cow już dzisiaj wszystkie dzieciaki mogą zwalczać nudę i niewygody podróży, rozrywając się grając w tą niezwykłą grę. Gra jest prosta, lecz niezwykle emocjonująca, każdy z graczy rzuca kostkami i porusza się o tyle pól, ile oczek wyrzucił. Jeśli gracz wejdzie na pole z głową węża, spada na jego koniec, ale jeśli wejdzie na pole u dołu drabiny lub liny wspina się na jej górę. Wygrywa ten gracz, który pierwszy dojdzie na koniec planszy. Dzięki temu, że elementy gry są magnesami, dlatego nic nam się nie zagubi, a raz przerwana gra, może być w każdej chwili wznowiona. Gra świetnie sprawdzi się podczas wojaży małych i dużych. Pięknie malowane metalowe pudełko to wisienka na torcie, dobrze się prezentuje, jest wytrzymałe i bardzo poręczne, nie zajmie dużo miejsca w bagażu podręcznym. Gra jest przeznaczona dla 2 lub więcej graczy w wieku od 3 do 99 lat :D

Inne podobne do Gra magnetyczna Węże i drabiny - The Purple Cow +3 lata

Gra Taniec Kaczuszek
Gra Taniec Kaczuszek
49,00 zł 39,20 zł
Mini Grafic - Grafika Kolorowanie kwiatów Djeco +6 lat
Mini Grafic - Grafika...
25,00 zł 20,00 zł
GRA SZACHY I WARCABY
GRA SZACHY I WARCABY
67,00 zł 53,60 zł
Mini Grafic - Grafika Kolorowanie zwierząt Djeco +8 lat
Mini Grafic - Grafika...
25,00 zł 20,00 zł
Gra mini balansujący kaktus - Plan Toys
Gra mini balansujący kaktus -...
31,00 zł 24,80 zł