Gra magnetyczna Przesuń deskę - The Purple Cow +8 lat


Producent The Purple Cow

7290014368606

Oczekujemy na dostawę

Pomysłowa gra w wersji magnetycznej, która idealnie sprawdzi się w podróży, w trakcie wakacyjnego plażowania oraz rodzinnej wycieczki. Gra Przesuń deskę  to zabawka niewielkich rozmiarów schowana w podręcznym, płaskim, metalowym pudełeczku wraz z planszą magnetyczną dzięki, której pionki się nie rozsypią. Jej nieduży rozmiar powoduje, że zawsze znajdzie się dla niej miejsce w podróżnym bagażu.

Więcej szczegółów

29,00 zł

23,20 zł

-20%

Wymiary 18 x 10,3 x 1 cm
Materiał Metal
Wiek 5 lat +

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Przesuń deskę to gra logiczna dla jednego gracza. Jego zadaniem jest wydostanie czerwonej deski ze stosu innych desek, używając jak najmniejszej ilości ruchów. By wydostać tę czerwoną, trzeba przesuwać inne deski po ich torach - deski położone pionowo mogą przesuwać się w górę i w dół, a poziome tylko w lewo i prawo, aż do wypuszczenia czerwonej deski poza planszę. Deski nie mogę poruszać się po skosie. W przypadku "utknięcia", warto wrócić do startowego ułożenia desek. Jeżeli i to nic nie dało, można spojrzeć na rozwiązanie. Gra zawiera książeczkę z 20 układami na różnych poziomach trudności - gry od 1 do 7 są łatwe, od 8 do 15 są średnie, a układy od 16 do 20 to poziom eksperta.

Ilość elementów: 21 magnesów oraz książeczka z układami gry

Wiek: 8-99 lat

Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm

Inne podobne do Gra magnetyczna Przesuń deskę - The Purple Cow +8 lat

Gra Bizaroid
Gra Bizaroid
49,00 zł 39,20 zł
Gra magnetyczna Bingo - The Purple Cow +3 lata
Gra magnetyczna Bingo - The...
29,00 zł 23,20 zł