Gra magnetyczna The Purple Cow - Warcaby


Producent The Purple Cow

Chińskie warcaby inaczej zwane Trylma to gra dla osób, które opanowały już grę w tradycyjną wersję warcab i szukają kolorowej odmiany. Barwna plansza, małe rozmiary produktu i pomysłowość wykonania to główne cechy zabawki marki The Purple Cow. Dzięki niedużemu rozmiarowi planszy, będącego zarazem opakowaniem gry można ją zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, jest to doskonały umilacz czasu podróży.

Więcej szczegółów

Wymiary opakowanie: 18 x 10,3 x 1 cm
Materiał metal/ magnes
Wiek 5 lat +

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Gra rozgrywana jest na planszy w kształcie gwiazdy sześcioramiennej . Gra ma wiele wariantów. W podstawowym gracze posiadają po równej liczbę pionków (10 lub 15 w zależności od liczby graczy). Celem gry jest przeprowadzenie swoich pionków do przeciwległego narożnika planszy. Można przesuwać pionek o jedno pole albo przeskakiwać sąsiadujące pionki. Po przeskoczeniu jednego pionka można przeskoczyć kolejny. Nie można zbijać pionków przeciwnika. Wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy przeprowadzi wszystkie swoje pionki. Pozostali gracze kontynuują grę, aż wszyscy skończą.

Gra przeznaczona dla 2 do 4 osób.

W zestawie znajduje się 36 małych magnesów.

Produkt rekomendowany jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Inne podobne do Gra magnetyczna The Purple Cow - Warcaby