Gra magnetyczna Wyspa Skarbów - The Purple Cow +3 lata Zobacz większe

Gra magnetyczna Wyspa Skarbów - The Purple Cow +3 lata


Producent The Purple Cow

7290014368590

Pomysłowa gra w wersji magnetycznej, która idealnie sprawdzi się w podróży, w trakcie wakacyjnego plażowania oraz rodzinnej wycieczki. Gra Wyspa Skarbów to zabawka niewielkich rozmiarów schowana w podręcznym, płaskim, metalowym pudełeczku wraz z planszą magnetyczną dzięki, której pionki się nie rozsypią. Jej nieduży rozmiar powoduje, że zawsze znajdzie się dla niej miejsce w podróżnym bagażu.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Wymiary opakowanie: 18 x 10,3 x 1 cm
Materiał Metal
Wiek 3 lata +

Atrakcyjna gra podróżna, zapakowana w niewielkie metalowe pudełeczko, dla którego zawsze znajdzie się trochę miejsca w podręcznym bagażu. Zabawka dla dużych i małych, która umili długą podróż lub skróci czas oczekiwania na spóźniający się pociąg.

Celem gry jest jak najszybsze przejście od startu do mety.Każdy z graczy wybiera jeden pionek-pirata. Zaczyna najmłodszy gracz. Każdy z graczy rzuca kostką i przesuwa pionek o tule oczek, ile wyszło na kostce. Jeśli gracz stanie na polu oznaczonym mieczem - przesuwa się o wskazaną ilość pól do przodu. Jeśli stanie na polu z czaszką - cofa się o wskazaną ilość pól. Jeśli pionek-pirat stanie na polu przeciwnika, pionek przeciwnika wraca na pole Start. Aby wygrać grę należy wyrzucić na kostce brakującą ilość oczek. Jeśli gracz wyrzuci większą ilość oczek, cofa się dokładnie o tę liczbę. 

Wiek: 3-99

Inne podobne do Gra magnetyczna Wyspa Skarbów - The Purple Cow +3 lata