Gra magnetyczna Państwa - Miasta - The Purple Cow +6 lat


Producent The Purple Cow

7290016026054

Pomysłowa gra w wersji magnetycznej, która idealnie sprawdzi się w podróży, w trakcie wakacyjnego plażowania oraz rodzinnej wycieczki. Gra Państwa - Miasta to zabawka niewielkich rozmiarów schowana w podręcznym, płaskim, metalowym pudełeczku wraz z planszą magnetyczną dzięki, której pionki się nie rozsypią. Jej nieduży rozmiar powoduje, że zawsze znajdzie się dla niej miejsce w podróżnym bagażu.

Więcej szczegółów

29,00 zł

23,20 zł

-20%

Wymiary opakowanie: 18 x 10,3 x 1 cm
Materiał Metal
Wiek 4 lata +

Atrakcyjna gra podróżna, zapakowana w niewielkie metalowe pudełeczko, dla którego zawsze znajdzie się trochę miejsca w podręcznym bagażu. Zabawka dla dużych i małych, która umili długą podróż lub skróci czas oczekiwania na spóźniający się pociąg.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby magnesików za każdą, najszybszą odpowiedź.

Zasady gry:

Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Pierwszy gracz mówi alfabet (na głos wypowiada tylko pierwszą literkę, resztę dopowiada w myślach). Abecadło kończy się na słowo STOP. w tym momencie wskaźnik tarczki losującej zostaje wprawiony w ruch. W momencie, gdy tarczka zatrzyma się na danej kategorii, wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć słowo odpowiadające danej kategorii i danej literki. Osoba, która jako pierwsza poda słowo otrzymuje magnesik, który zostaje umiejscowiony w przypisanej danemu graczowi kolumnie w tabeli wyników. Gra kończy się w momencie uzyskania przez jednego z graczy 10 magnesów.

Ilość graczy: 2-5.

Wiek: 6-99 lat

Inne podobne do Gra magnetyczna Państwa - Miasta - The Purple Cow +6 lat

GRA KARCIANA BATASAURUS
GRA KARCIANA BATASAURUS
34,00 zł 27,20 zł
Gra Taniec Kaczuszek
Gra Taniec Kaczuszek
49,00 zł 39,20 zł
Mini Grafic - Grafika Kolorowanie kwiatów Djeco +6 lat
Mini Grafic - Grafika...
25,00 zł 20,00 zł
The Purple Cow Gra magnetyczna Kółko i Krzyżyk - The Purple Cow +5 lat
The Purple Cow Gra magnetyczna...
29,00 zł 23,20 zł