Gra edukacyjna  - Eduludo Coloformix Djeco +4 lata Zobacz większe

Gra edukacyjna - Eduludo Coloformix Djeco +4 lata


Producent DJECO

DJ08355

Planszowa gra dla dzieci od francuskiej marki Djeco. Zestaw zawiera drewnianą podstawkę, do zaznaczania kształtów i kolorów, 12 gwiazdek oraz 20 kart . Zadaniem gracza czyli naszej pociechy jest znalezienie kształtów, nazwanie ich oraz przyporządkowanie odpowiedniego koloru. Zabawka uczy spostrzegawczości oraz nazywania kolorów i kształtów. Przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Wymiary 20 cm x 20 cm
Materiał Tektura
Wiek 4 lata +

Nauka poprzez zabawę to najfajniesza i jedna ze skuteczniejszych metod przystawaja nowych umiejętności przez dzieci. Seria Eduludo zaprasza wszystkie dzieci do krainy, gdzie zabawa uczy i wspomaga prawidłowy rozwój małych dzieci. Coloformix to fantastyczna gra dla dzieci już od 4 roku życia. Każda z 20 kart przedstawia kolorowe ilustracje. Zadaniem dziecka jest odnalezienie odpowiedniego koloro oraz przedmiotu/kształtu z planszy na karcie. Jaki kształt mają krople? Czy wszystkie są tego samego koloru?

Różnorodność kart na pewno nie pozwolą się nudzić.A dodatkowo nasza pociecha podszkoli swoje bystre oczko i potrenuje pamięć oraz spostrzegawczość. Czyli wspaniała zabawa i doskonała nauka.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. W skład zesatwu wchodzi: drewniana plansza, 12 gwiadek oraz 20 kart z kolorowymi obrazkami. Całość zapakowano w grube, ekologiczne, tekturowe pudełko, które świetnie przechowa nasz zestaw po skończonej zabawie.

Inne podobne do Gra edukacyjna - Eduludo Coloformix Djeco +4 lata