Gra zręcznościowa z magnesami - Rekin Djeco +2 lata Zobacz większe

Gra zręcznościowa z magnesami - Rekin Djeco +2 lata


Producent DJECO

DJ01656

Oczekujemy na dostawę

Magnetyczna gra zręcznościowa polegająca na łapaniu sprytnych i zwinnych ryb, tym razem w nowej odsłonie pojawiły się drapieżne rekiny. Kolorowe, drewniane i niebezpieczne przybrały różne barwy. Znana na świecie zabawka przygotowana przez markę Djeco została zapakowana w estetyczne tekturowe pudełko tworzące staw, a w nim 6 ruchliwych ryb, 6 łodzi podwodnych i dwie wędki do ich łapania.

Więcej szczegółów

73,00 zł

58,40 zł

-20%

Wymiary opakowanie: 28 x 15 x 3 cm
Materiał Drewno
Wiek 2 lata +

Gra zręcznościowa łowienie rekinów to zabawka magnetyczna wywołująca dużo radości podczas grania i konkurowania o większą ilość złowionych ryb i łodzi podwodnych. Sześć drewnianych, magnetycznych rybek ukrywa się w szuwarach stawu, a wraz z nimi sześć pomysłowych łodzi podwodnych, zadaniem graczy jest ich dostrzeżenie i złapanie. Do dyspozycji gracze mają 2 drewniane wędki, ale tylko prawidłowo zarzucone z odpowiednią przynętą pozwolą złapać zwierzaki i łodzie.

Zabawka dla początkujących, ale również wprawionych wędkarzy. Bardzo estetyczna i pomysłowo wykonana gra w tekturowym opakowaniu, w którym znajduje się 6 kolorowych drewnianych niebezpiecznych rekinów, 6 łodzi i 2 drewniane wędki. Całość zapakowana w grube pudełko, które po otwarciu tworzy idealny dla ryb staw.

Cel gry: Gra zręcznościowa, której celem jest złapanie jak największej liczby ryb przez jednego z graczy.

Ilość graczy: 1-2

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 2 lat.

Inne podobne do Gra zręcznościowa z magnesami - Rekin Djeco +2 lata