Zwijane wiaderko silikonowe Pomarańczowe Funkit World


Producent SCRUNCH

FW38053

Oczekujemy na dostawę

Pomysłowe wiaderko, które zmieści się praktycznie wszędzie! Idealnie wpasuje się w maminą torebkę, znajdzie się na nie miejsce w każdym wózku i koszyku rowerowym, po rozwinięciu nadal będzie miało formę wiaderka. Będzie doskonale służyło jako pojemnik do noszenia wody, foremka do robienia babek w piaskownicy lub na plaży oraz pomieści sporą liczbę kasztanów i żołędzi podczas jesiennego spaceru.

Więcej szczegółów

52,00 zł

41,60 zł

-20%

Wymiary średnica (góra) - 16 cm średnica (dół) - 10cm wysokość: -samo wiaderko 13cm - wiaderko z uchwytem 24cm pojemność 1,5 l
Materiał Silikon
Wiek 12 miesięcy +

Niezastąpione podczas codziennych zabaw w piaskownicy czy wakacyjnych wypadów nad wodę. Idealne podczas jesiennych zbiorów kasztanów i żółędzi! Nadaje się również przy owocowych zbiorach : na truskawki czy maliny! Świetny, trwały gadżet dla dzieci i dorosłych. Możne posłużyć jako osłonka na domowe kwiatki i cieszyć oko domowników ! Wiele zastosowań - jedno wiaderko. Soczyste kolory, unikatowy kształ to zalety które doceni absolytnie każdy użytkownik! I ten zpełnie mały i ten trochę większy! 

Unikatowy gadżet, który zapewni wspaniałą zabawę przez cały rok.

Inne podobne do Zwijane wiaderko silikonowe Pomarańczowe Funkit World