Kredki do malowania na tkaninach Goki + 3 lata


Producent Goki

15093

Kreatywny zestaw 8 kredek, które pomogą stworzyć niepowtarzalne, unikatowe piórniki, torby czy koszulki. Puść wodze fantazji i baw się na całego. A jeśli zechcesz aby Twój obrazek został dłużej na tkaninie wystrczy przykryć go białą kartką i wyprasować żelazkiem. Proste?? Od dziś możesz wyrazić siebie i kreować swój własny look. Zaskocz wszystkich oryginalnymi i jedynymi w swoim rodzaju gażetami. 

Więcej szczegółów

Wymiary 10 x 7cm, długość kredek 9cm
Materiał Inne
Wiek 3 lata +

Jesteś kreatywny? Lubisz oryginalne i niebanalne dodatki? A może chcesz rozbudzić w swoim dziecku kretywność ? Jeśli tak, to zestaw kreden do malowania tkanin jest właśnie dla Ciebie. Twórz małe dzieła sztuki i baw się do woli. Niech Twoim ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia.

Musisz wiedzieć, że kredki najlepiej sprawdzą się na jasnych tkaninach. Czemu? Kolory będą bardziej wyraźne a przez to bardziej widoczne.

W skład zestawu wchodzi 8 kredek w kolorze: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, niebieskim, fioletowym, brązowym i czarnym. Jeśli chcesz aby rysunek, który storzyłeś został z Tobą na dłużej i był trwały, połóż białą kartkę na wzór i zaprasuj żelazkiem. Taką pomalowaną oraz zaprasowaną tkaninę należy prać w temperaturze do 30 stopni!!!

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Inne podobne do Kredki do malowania na tkaninach Goki + 3 lata