Magiczna kolorowanka Velvet Balerina Melissa & Doug + 5 lat


Producent Melissa & Doug

15395

Oczekujemy na dostawę

Jak zachęcić maluszka to wspólnego kolorowania? Oto niezawodny sposób. Velvetowe, magiczne kolorowanki które odczarują świat kredek i czytych kartonów. Od dziś koniec z "typowymi" obrazkami od szkraba. Velvetowe kontury pochłoną każdą "wyjechaną" kreskę a my dzięki temu otrzymamy piękne, wielobarwne dzieło, które dumnie ozdobi nie jedną ścianę czy zastąpi laurkę na każdą okazję. 

Więcej szczegółów

25,00 zł

Wymiary Wymiary obrazka: 20 x 15cm
Materiał Tektura
Wiek 5 lat +

Czym zaskoczy nas Velvetowa kolorowanka od amerykańskiej marki Melissa & Doug ? Oprócz velvetu, który ukruje  wszystkie wyjechane kreski to fragmenty do kolorowania mają ukryte tło. Otóż dopiero podczas kolorowania, oczom dziecka ukazują się wzorki - kropeczki, paski, zygzaki i inne wzory.

Zestaw składa się z sześciu magicznych arkuszy pokrytych velvetem oraz sześciu  mazaków, tak aby dziecko otrzymało gotowy zestaw do tworzenia kreatywnych małych dzieł sztuki.

Melisa & Doug to marka, która tworzy oryginalne i niepowtarzalne produkty dla dzieci w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju. Ich zabawki mają rozbudzić dziecięcą wyobraźnię i uruchomić fantazję. Wszystko po to, aby pokazać naszym pociechom że tradycyjne, doskonale znane zabawki mogą kryć w sobie odrobinę magii.

Velvetowa kolorowanka przeznaczona jest dla dzeci już od 5 roku życia.

Inne podobne do Magiczna kolorowanka Velvet Balerina Melissa & Doug + 5 lat