Kolorowanki wodne księżniczka WaterWOW Melissa & Doug Zobacz większe

Kolorowanki wodne księżniczka WaterWOW Melissa & Doug


Producent Melissa & Doug

19415

Kolejna odsłona bardzo popularnych i ukochanych przez dzieciaki kolorowanek wodnych WaterWow. Tym razemw wersji dla małych księżniczek. Przenieś się w czarodziejski świat zaczarowanych zamków, dzielnych rycerzy i pięknych dam dworu. Znikające kolorowanki to wspaniały pomysł ma spędzenie czasu z maluszkiem. Czysto, wygodnie i wesoło. Kołonotatnik zawiera aż 4 różne obrazki. 

Więcej szczegółów

Wymiary 15 cm x 25 cm
Materiał Tektura
Wiek 3 lata +

Kolorowanki wodne to hit ostatnich miesięcy, można je zabrać wszędzie, kolorować do woli - wystarczy tylko odrobina wody. Pokolorowany obrazek wysycha dość szybko więc zabawa nie ma końca. Dodatkowo nikt się nie brudzi, nic się nie wylewa - czyta zabawa na całego.

Melissa & Doug to amerykańska marka, która w swojej bogatej ofercie ma nie tylko znikające kolorowanki ale również szereg zabawek i produktów dla dzieci w różnym wieku. Wspomagają one ich rozwój na każdym etapie. Wspomagają motorykę rączki, ćwiczą pamięć i koncentrację a przy tym są piękne, kolorowe i ekologiczne.

Kolorowanka Watew Wow to świetna propozycja dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kredkami czy farbami. Z doświadczenie jednak wiemy że kochają ją również starszaki .

Inne podobne do Kolorowanki wodne księżniczka WaterWOW Melissa & Doug