Kolorowanka pixele Śmieszne buźki Mudpuppy +6


Producent Mudpuppy

9780735341920

Oczekujemy na dostawę

Kolorowanka Pixele  Śmieszne Buźki to 18 kartek do kreatywnego pokolorowania. Każdy obrazek składa się z ponumerowanych małych kwadracików. Malując kolejne numery poszczególnymi kolorami otrzymujemy odszyfrowany rysunek. Zestaw zawiera obrazki, która można pokolorować wg własnego pomysłu i upodobania. Pixele to wspaniała przygoda w świat kolorów, cyfr i zagadek. Zalecana dla dzieci od 6 roku.

Więcej szczegółów

43,00 zł

Materiał Papier
Wiek 3 lata +

Kolorowanka Pixele Śmieszne Buźki to propozycja rozwijającej i ciekawej zabawy od amerykańskiej marki Mudpuppy. Stawia ona na kreatywny rozwój dzieci w każdym wieku. Ich produkty cechuje unikalny design, ciekawe ilustracje oraz innowacyjne podejście do pozornie tradycyjnych zabawek.

Takim właśnie przykładem są malowanki Pixele. Każda z 18 kartek to wielka niewiadoma i zachęta do wspólnego odkrycia zaszyfrowanego rysunku. Na poszczególnych kartkach znajdują się ponumerowane kwadraciki, którym dziecko według własnego uznania przypisuje ulubione kolory a następnie wypełnia pola wybranymi barwami. 

Kolorowanki dostępne są w kilku wariantach, tak aby każde dziecko mogło wybrać swój ulubiony motyw. 

Kolorowanki to wspaniała zabawa, która nie tylko uczy dzieci kolorów, ale rozwija zmysł artystyczny, uczy podejmowania decyzji oraz wspomaga rozój motoryki dłoni. Dodatkowo wspomaga ona naukę cyferek.

Pixele to książeczka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia

Inne podobne do Kolorowanka pixele Śmieszne buźki Mudpuppy +6