Easy Pociągnij Pies Oops


Producent Oops - do it again!

17007.22c

Klasyczna zabawka do ciągnięcia wykonana z litego drewna i pokryta nietoksycznymi farbami. Ponadczasowa, bardzo kolorowa z podobizną Psa Happy, która ciekawsko kręci głową na boki.  Zwierzaczek zachęca do pierwszych pieszych podróży naszego Maluszka i z ochotą mu towarzyszy. Zabawki marki Oops to zawsze idealny pomysł na prezent.  Zabawka dla dzieci od 12 miesiąca życia. 

Więcej szczegółów

Wymiary 20 cm x 16,5 cm x 8 cm
Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Oops do it again to seria wesołych, przyjaznych zwierzaczków które chętne są do psot oraz do kreatywnej, rozwijającej zabawy. W serii możemy spotkać absolutnie wszystkie niezbędne zabawki i akcesoria, które okażą się pomocne w całościowym procesie rozwoju naszej pociechy.

Pierwsze kroczki to jedno z najważaniejszych wydarzeń w życiu każdego Maluszka i każdego rodzica. To kolejny, bardzo ważny etap w rozwoju. Przełomowy moment w kórym dziecko staje się bardziej samodzielne i jeszcze bardziej ciekawskie. Ślimak na sznureczku to idelny prezent z okazji pierwszego kroczka. Jest bardzo kolorowy, przez co przyciąga wzrok, jest lekki pomimo że wykonany z drewna najwyższej jakości oraz bardzo wesoły, bo ciekawsko kręci głową na wszystkie strony. Idealny kompan pierwszych "wielkich" podróży małego człowieczka.

Każda zabawka zapakowana jest w kartonik, który swoimi kolorami oraz motywem nawiązuje do zabawki tworząc spójną całość. Oops to nie tylko zabawki to zaproszenie do świata fantazji i dobrej, mądrej zabawy.

Oops to marka, która urzeczywistania wszystkie dziecięce  marzenia. Ich zabawki są piękne, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla każdego Maluszka. Oops oferuje produkty które nie tylko bawią ale i uczą. Dodatkowo wspomagają rozwój i motorykę małej rączki. Wszystkie zabawki wykonane są  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół a farby oraz surowce to produkty najwyższej jakości, która jest priorytetem jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych.

Inne podobne do Easy Pociągnij Pies Oops