Easy Pociągnij Ślimak Oops


Producent Oops - do it again!

17007.13c

Drewniana zabawka do ciągnięcia czyli klasyka w nowoczesnym wydaniu. Ponadczasowa zabawka, która na pewno wywoła uśmiech na buziach naszych pociech, ponieważ Ślimak podczas podróży kręci wesoło głową. Zwierzaczek zachęca do pierwszych pieszych podróży naszego Maluszka i z ochotą mu towarzyszy. Zabawki marki Oops to zawsze idealny pomysł na prezent. Zabawka dla dzieci od 12 miesiąca życia. 

Więcej szczegółów

Wymiary 20 cm x 16,5 cm x 8 cm
Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Pierwsze kroczki to jedno z najważaniejszych wydarzeń w życiu każdego Maluszka i każdego rodzica. To kolejny, bardzo ważny etap w rozwoju. Przełomowy moment w kórym dziecko staje się bardziej samodzielne i jeszcze bardziej ciekawskie. Ślimak na sznureczku to idelny prezent z okazji pierwszego kroczka. Jest bardzo kolorowy, przez co przyciąga wzrok, jest lekki pomimo że wykonany z drewna najwyższej jakości oraz bardzo wesoły, bo ciekawsko kręci głową na wszystkie strony. Idealny kompan pierwszych "wielkich" podróży małego człowieczka.

Oops do it again to seria wesołych, przyjaznych zwierzaczków które chętne są do psot oraz do kreatywnej, rozwijającej zabawy. W serii możemy spotkać absolutnie wszystkie niezbędne zabawki i akcesoria, które okażą się pomocne w całościowym procesie rozwoju naszej pociechy.

Każda zabawka zapakowana jest w kartonik, który swoimi kolorami oraz motywem nawiązuje do zabawki tworząc spójną całość. Oops to nie tylko zabawki to zaproszenie do świata fantazji i dobrej, mądrej zabawy.

Oops to marka, która urzeczywistania wszystkie dziecięce  marzenia. Ich zabawki są piękne, kolorowe i bardzo atrakcyjne dla każdego Maluszka. Oops oferuje produkty które nie tylko bawią ale i uczą. Dodatkowo wspomagają rozwój i motorykę małej rączki. Wszystkie zabawki wykonane są  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół a farby oraz surowce to produkty najwyższej jakości, która jest priorytetem jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych.

Inne podobne do Easy Pociągnij Ślimak Oops