Easy Rodzinka Jeż Oops 12+


Producent Oops - do it again!

17005.24

Wesoła, wielobarwna rodzinka jeży wybrała się na spacerek. Zestaw dwóch, połączonych ze sobą zwierzaczków czeka na Maluszka gotowego na wspólne odkrywanie otaczającego go świata. Rodzinka Ślimaków to idealny kompan do pierwszych pieszych podróży małego podrożnika a do tego wspaniała, drewniana zabawka, która ozdobi nie jeden dziecięcy pokój. Oczywiście od marki Oops. 

Więcej szczegółów

Wymiary 25,2 cm x 15,8 cm x 5,5cm
Materiał Drewno
Wiek 12 miesięcy +

Marka Oops to producent innowacyjnych zabawek dla dzieci. Wszystkie ich produkty tworzone są z myślą o dzieciach i dla dzieci. Ich cechą rozpoznawczą są przepiękne, wielobarwne klocki, układanki, zabawki do kąpieli a dla maluszków przyjemne przytulanki i gryzaczki. Wszystko zachowane w tematyce  lasu lub miasta. Marka Oops wielokrotnie doceniana była przez rodziców i ekspertów na całym świecie.

Przyjazna rodzinka jeży zaprasza do wspólne zabawy wszystkie Maluchy gotowe do odkrywania oataczającego ich świata. Idealna zabawka na pierwsze piesze wycieczki.

Wykonana została z drewna najwyższej jakości i pokryta nietoksyczną farbą. Całość zapakowano w przepiękne, tekturowe pudełko z okienkiem, które idealnie nadaje na prezent. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Inne podobne do Easy Rodzinka Jeż Oops 12+