Lampka nocna RYCERZ - Djeco Zobacz większe

Lampka nocna RYCERZ - Djeco


Producent DJECO

DD03435a

Pomysłowa lampka Rycerz jest oświetleniem typu LED i potrafi wyłączyć się po 20 minutach. Nada ona dziecięcemu pokoikowi wyjątkowego charakteru, ożywi go wieczorową porą, a waleczny rycerz pomorze w odgonieniu koszmarów, rodzicom zaś ułatwi opowiadanie pięknych bajek. Urocza, kolorowa i tekturowa lampka marki Djeco pomaga zachować domowe oszczędności, dzięki automatycznem wyłączeniu.

Więcej szczegółów

Wymiary średnica lampki: 8,5 cm; wysokość: 11,7 cm
Materiał Tektura
Wiek 0 miesięcy +

Tekturowa lampka francuskiej marki Djeco została stworzona by nadać dziecięcemu pokojowi wyjątkowego, magicznego charakteru. Lampka dzięki żarówce typu LED emituje delikatne, miękkie światło, które automatycznie wyłączy się po 20 minutach od włączenia. Dzięki temu pomysłowemu i energooszczędnemu rozwiązaniu, rodzice nie będą musieli martwić się, że zapomną wyłączyć światło w dziecięcym pokoju.

Oprócz tego, że lampka posiada ekologiczne rozwiązania: wykonana jest z grubej tektury, wyłącza się automatycznie, jest też pięknie wykonana i udekorowane. Bohaterski rycerz stanie się dziecięcym przyjacielem nie tylko podczas zasypiania, z pewnością zadba o dobry, nocny sen.

Lampka nie jest zabawką i nie powinna stać w zasięgu dziecięcych rączek.

Inne podobne do Lampka nocna RYCERZ - Djeco