Lampka nocna FOX - Djeco Zobacz większe

Lampka nocna FOX - Djeco


Producent DJECO

DD03434a

Pomysłowa lampka „Lis” jest oświetleniem typu LED i potrafi wyłączyć się po 20 minutach. Nada ona dziecięcemu pokoikowi wyjątkowego charakteru, ożywi go wieczorową porą, a przyjazne zwierzątko pomoże rodzicom w opowiadaniu pięknych bajek, najmłodszym zaś ułatwi zasypianie przy delikatnym świetle. Piękna, kolorowa i tekturowa lampka marki Djeco pomaga zachować domowe oszczędności.

Więcej szczegółów

Wymiary średnica lampki: 8,5 cm; wysokość: 11,7 cm
Materiał Tektura
Wiek 0 miesięcy +

Tekturowa lampka francuskiej marki Djeco została stworzona by nadać dziecięcemu pokojowi wyjątkowego, magicznego charakteru. Lampka dzięki żarówce typu LED emituje delikatne, miękkie światło, które automatycznie wyłączy się po 20 minutach od włączenia. Dzięki temu pomysłowemu i energooszczędnemu rozwiązaniu, rodzice nie będą musieli martwić się, że zapomną wyłączyć światło w dziecięcym pokoju.

Oprócz tego, że lampka posiada ekologiczne rozwiązania: wykonana jest z grubej tektury, wyłącza się automatycznie, jest też pięknie wykonana i udekorowane. Pomysłowy lisek stanie się dziecięcym przyjacielem nie tylko podczas zasypiania.

Lampka nie jest zabawką i nie powinna stać w zasięgu dziecięcych rączek.

Inne podobne do Lampka nocna FOX - Djeco