Worek Spinacze Play&Go


Producent Play&Go

p&g_laundry

Worek na zabawki i mata w jednym. Inspirujące rozwiązanie dla rodziców i Malców , którzy chcą szybko i łatwo utrzymać porządek w dziecięcych pokojach. Duży rozmiar worka czyli średnica 140 cm, który wykonano z wytrzymałego płótna, pomieści klocki, pluszaki, autka i wszystko to czym może bawić się dziecko. Marka Play&Go to belgijska nowość, którea projektuje i tworzy designerskie produkty. 

Więcej szczegółów

Wymiary średnica 140 cm
Materiał Bawełna

Marka Play&Go to bejgijska nowość, która szturmem podbija polski rynek. Worki, które firma posiada w swojej ofercie zostały wykonane z wytrzymałego płotna i ozdobione ciekawymi wzorami. Oprócz jednokolorowych printów znajdziemy worki we wzór pandy, wąsów, rombów, lotki od badmingtona, kotwicy czy superbohaterów. Duży rozmiar (średnica 140 cm ) pomieci większość zabawek czy klocków, którymi codziennie bawi się dziecko.

Dziecinnie proste w obsłudze i kolorowe worki na zabawki można łatwo złożyć, rozłożyć i przenieść w inne miejsce. Po rozłożeniu worek w jednej chwili zmienia się w matę do zabawy dla dzieci. Można je również zabrać ze sobą na wakacje, do znajomych, na wizytę do dziadków czy do parku. 

Play&Go  projektuje i tworzy designerskie produkty wysokiej jakości, które sprawiają dzieciom radość i wywołują na ich twarzach uśmiech. 

Inne podobne do Worek Spinacze Play&Go