Saszetka na pieluszki i mokre ubranka Ah Goo Baby BLOOM


Producent Ah Goo Baby

AHGOBAB-DP-BLOOM-12

Saszetka z roślinnymi zawijasami Bloom od Ah Goo Baby jest świetnym pomocnikiem w życiu każdej mamy niemowlaczka. Nie tylko świetnie wygląda, ale także doskonale spełnia swoja rolę, transportuje dzielnie zapasowe pieluszki lub drugi komplet bielizny malucha w każde miejsce szybko i wygodnie. Wygoda i elegancja w jednym, jesteśmy na tak :)

Więcej szczegółów

Saszetka na pieluszki czy dodatkową bieliznę dla dziecka. Saszetka do której schowamy zapasowe pieluszki lub chusteczki, albo bieliznę na zmianę dla dziecka. Ozdobiona roślinno kwiatowymi wzorami saszetka fajnie wygląda, będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie wystroju torby modnej mamy. Noszenie saszetki w torebce zapobiegnie wpadkom, takim jak wyjęcie przypadkowe pieluszki na spotkaniu biznesowym czy w kawiarni, ponieważ wszystkie chusteczki czy pieluszki bedą bezpiecznie spoczywać w wygodnej saszetce.

Saszetka Bloom nie jest ani za duża ani za mała lecz w sam raz, zmieści wszystko co trzeba, jednocześnie nie zabierając za dużo przestrzeni. Akcesoria Ah Goo Baby powstają po to by codzienne czynności związane z opieka nad dzieckiem były łatwiejsze i jeszcze bardziej przyjemne. Firma stawia na wysoką jakość przy zachowaniu rozsądnej ceny. Do produkcji Saszetki jak i innych akcesoriów użyto bezpiecznych dla dzieci materiałów, bo bezpieczeństwo i zdrowie maluchów jest najważniejsze. Z zewnątrz saszetka wykonana jest z bawełny całkowicie naturalnego materiału, który w kontakcie ze skórą nie powoduje uczuleń, ani podrażnień. Zastanawiasz się co kupić maluchowi na urodziny, żeby pomóc jego mamie w opiece nad nim? Polecamy Saszetkę Bloom!

Inne podobne do Saszetka na pieluszki i mokre ubranka Ah Goo Baby BLOOM