Pościel do wózka

Spacer to świetny pomysł, chyba nie ma osoby, która nie lubi po przechadzać się odrobinę, aby zebrać myśli i zdystansować się od zgiełku codziennych problemów. Nawet niemowlaczki lubią wyrwać się z domu i pobuszować w parku i choć jeszcze nie potrafią tego same powiedzieć, to mama doskonale o tym wie i wykorzysta każdą okazję, by zabrać swojego malucha w plener.

Podczas spaceru bardzo dużo się dzieje jest tyle nowych dźwięków i obrazów, większe dzieci biegają wokoło, słychać szum wiatru delikatnie kołyszącego listki na drzewach, z oddali dobiega dźwięk silników aut jadących ulicą i od czasu do czasu słychać trąbienie. Na początku wszystko to jest nowe, bardzo ciekawi małego podróżnika w jego wózkowej kapsule, każdy nowy dźwięk przykuwa uwagę, a przelatujący ptaszek jest powodem to uśmiechu i radości płynącej z odkrywania czegoś nowego. Nawet najtwardszy podróżnik musi czasem odpocząć, po mozolnej wspinaczce na szczyt najwyższego pagórka w parku przychodzi czas by coś zjeść i się napić, a po jedzeniu przydałaby się regeneracyjna drzemka. Dlatego niezwykle ważnym elementem wyposażenia, które zaradna mama zabiera na wyprawy w nieznane ze swym maluszkiem, jest odpowiednia kołderka i poduszka.

Polska marka Piccardini oferuje zestawy pościeli dla maluszków, które świetnie sprawdzą się na spacerze w wózku, jak i w łóżeczku dla dziecka w domu. Każda śpiąca królewna marzy o tym, by na spacerze przytulić główkę do poduszki Piccardini i nakryć się mięciutką i ciepłą kołderką. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że po przespaniu stu lat mała królewna obudzona przez przystojnego i odważnego księcia powie, żeby jej nie przeszkadzał, bo tak dobrze jej się spało, że chyba prześpi kolejne sto lat, tak wygodne są produkty tej marki. Wykonane z naturalnych materiałów i bezpieczne dla maleństwa posiadają atesty Oeko-tex standard 100 jest to standard bezpieczeństwa UE dotyczący produktów dla dzieci.

Sama wygoda to nie wszystko materiały, z których wykonane są podusie i kołderki są przyjemne dla oka, z wielu wzorów kolorystycznych mama na pewno wybierze taki, który spodoba się małej księżniczce czy łobuziakowi. Kolejną bardzo istotna cechą zestawów jest to, że tak samo świetnie sprawdzają się w wózku na spacerze, jak w kołysce, czy w łóżeczku dziecięcym. Śpiąc sobie smacznie w domu, maluszki są otulone niczym miękką pianką w kołderkę, a podusia jest tak wygodna i miękka, że można by spać na niej całymi dniami. Na pewno sen będzie spokojniejszy i nie będzie tyle grymaszenia przy zasypianiu.

Pościel dziecięca jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia, każdej zaradnej mamy. Wybór odpowiedniego zestawu poduszek i kołderek jest niezwykle istotny dla komfortu i wygody brzdąca.
Z całego serca zachęcamy do poznania oferty pościeli naszego sklepu, na pewno przypadnie Państwu do gustu, a maluszkom będzie się spało spokojnie i będą śniły o wesołej zabawie z sympatycznymi zwierzaczkami lub o innych miłych rzeczach, o których marzą.